ТОП по прибыли 2022 · Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
92 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- −19 848 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −20 583 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −23 483 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −23 938 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 305Damika OÜ−24 648 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −26 755 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 307Tecfin OÜ−30 924 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −32 690 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 309OÜ Eskiis−36 245 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −40 703 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −41 067 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −50 000 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −54 798 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 314Lansfort OÜ−56 272 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −136 318 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 301 | TORBO SERVIS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −19 848 € |
| 302 | CCNF Holding OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −20 583 € |
| 303 | Adel Group OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −23 483 € |
| 304 | Kaurson Co OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −23 938 € |
| 305 | Damika OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −24 648 € |
| 306 | Terve Ehitus Invest OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −26 755 € |
| 307 | Tecfin OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −30 924 € |
| 308 | Farigobaria Borgarbame OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −32 690 € |
| 309 | OÜ Eskiis Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −36 245 € |
| 310 | Kru Haldus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −40 703 € |
| 311 | RE Viimistlusgrupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −41 067 € |
| 312 | Remarg Group OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −50 000 € |
| 313 | CimCimnics OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −54 798 € |
| 314 | Lansfort OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −56 272 € |
| 315 | Bakarukunda Manzalabal OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −136 318 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.