Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
ТОП по прибыли 2022 · Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
279 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- −3 003 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 402ALNAIR OÜ−3 211 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 403Seebaaed OÜ−3 420 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −3 437 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- 405Maajõud OÜ−3 465 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −3 502 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −3 552 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −3 594 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −3 918 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 410Garlix OÜ−4 024 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −4 772 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 412Hiiuapu OÜ−5 364 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 413Saareotsa OÜ−5 531 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −6 211 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −6 402 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −6 422 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- 417Piirimäe OÜ−7 018 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −7 072 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 419AM Plants OÜ−7 247 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −7 354 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −7 410 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −7 946 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −8 313 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −8 413 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −9 991 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −10 402 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −11 482 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −16 101 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −16 118 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −17 596 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 431Agroladu OÜ−20 059 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −20 832 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −23 590 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −24 892 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 435Shalott OÜ−29 058 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 436Rohefarm OÜ−92 384 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −127 033 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −148 735 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −199 351 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −205 600 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −405 989 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 401 | Agrivision OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −3 003 € |
| 402 | ALNAIR OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −3 211 € |
| 403 | Seebaaed OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −3 420 € |
| 404 | Kunnamõisa OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −3 437 € |
| 405 | Maajõud OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −3 465 € |
| 406 | Roheline Kalda OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −3 502 € |
| 407 | Kaijakotus OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −3 552 € |
| 408 | Evecon Wind OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −3 594 € |
| 409 | Mördi Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −3 918 € |
| 410 | Garlix OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −4 024 € |
| 411 | Põllupidaja OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −4 772 € |
| 412 | Hiiuapu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −5 364 € |
| 413 | Saareotsa OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −5 531 € |
| 414 | UÜ Evecon Solar 419 Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −6 211 € |
| 415 | Estonian Fur Farm OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −6 402 € |
| 416 | Evecon Hiie UÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −6 422 € |
| 417 | Piirimäe OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −7 018 € |
| 418 | Allikamäe Viljad OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −7 072 € |
| 419 | AM Plants OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −7 247 € |
| 420 | osaühing LOPA Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −7 354 € |
| 421 | Vendel House OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −7 410 € |
| 422 | Prolain Agro OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −7 946 € |
| 423 | osaühing Kuusalu Kartul Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −8 313 € |
| 424 | Osaühing Nelja Tuule Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −8 413 € |
| 425 | Metsnik Grupp OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −9 991 € |
| 426 | Mäiste Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −10 402 € |
| 427 | OÜ Luunja Maasikas Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −11 482 € |
| 428 | OÜ AMORELLA AIAND Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −16 101 € |
| 429 | Päevati Põllud OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −16 118 € |
| 430 | Alliku Mahetalu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −17 596 € |
| 431 | Agroladu OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −20 059 € |
| 432 | Evecon Voltveti OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −20 832 € |
| 433 | Piiri-Antsu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −23 590 € |
| 434 | Rannaroosi Aiand OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −24 892 € |
| 435 | Shalott OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −29 058 € |
| 436 | Rohefarm OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −92 384 € |
| 437 | Evecon Solar 427 OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −127 033 € |
| 438 | Shroomwell Innovation OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −148 735 € |
| 439 | Vederobalt OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −199 351 € |
| 440 | FARMADA ARENDUSED OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −205 600 € |
| 441 | Chaga Mets OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −405 989 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.