ТОП по прибыли 2021 · Muusikute lavaline tegevus
515 предприятий по годовым отчётам за 2021 год · Источник: годовые отчёты
- −6 455 €Muusikute lavaline tegevus
- 702Orgunn OÜ−6 927 €Muusikute lavaline tegevus
- 703Peo Hing OÜ−7 056 €Muusikute lavaline tegevus
- 704KOKOLO OÜ−7 126 €Muusikute lavaline tegevus
- −7 228 €Muusikute lavaline tegevus
- 706OÜ Sünkoop−7 337 €Muusikute lavaline tegevus
- −8 211 €Muusikute lavaline tegevus
- 708OÜ Kingsgate−8 350 €Muusikute lavaline tegevus
- −8 409 €Muusikute lavaline tegevus
- −9 378 €Muusikute lavaline tegevus
- −9 889 €Muusikute lavaline tegevus
- −10 717 €Muusikute lavaline tegevus
- 713Furrex OÜ−11 280 €Muusikute lavaline tegevus
- 714Must OÜ−11 725 €Muusikute lavaline tegevus
- 715Rudiment OÜ−11 930 €Muusikute lavaline tegevus
- 716OÜ HEAD READ−12 675 €Muusikute lavaline tegevus
- −12 808 €Muusikute lavaline tegevus
- −12 857 €Muusikute lavaline tegevus
- −13 143 €Muusikute lavaline tegevus
- −15 936 €Muusikute lavaline tegevus
- 721Opera OÜ−16 534 €Muusikute lavaline tegevus
- 722Melomania OÜ−16 625 €Muusikute lavaline tegevus
- 723Heilind OÜ−17 490 €Muusikute lavaline tegevus
- 724KARKER OÜ−18 182 €Muusikute lavaline tegevus
- 725KULDMASK OÜ−19 125 €Muusikute lavaline tegevus
- −20 015 €Muusikute lavaline tegevus
- −28 795 €Muusikute lavaline tegevus
- 728Tanserve OÜ−34 169 €Muusikute lavaline tegevus
- 729Avelight OÜ−39 452 €Muusikute lavaline tegevus
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 701 | Solturn Trading and Marketing OÜ Muusikute lavaline tegevus | −6 455 € |
| 702 | Orgunn OÜ Muusikute lavaline tegevus | −6 927 € |
| 703 | Peo Hing OÜ Muusikute lavaline tegevus | −7 056 € |
| 704 | KOKOLO OÜ Muusikute lavaline tegevus | −7 126 € |
| 705 | OÜ VARNJA MAJA Muusikute lavaline tegevus | −7 228 € |
| 706 | OÜ Sünkoop Muusikute lavaline tegevus | −7 337 € |
| 707 | Royal Records OÜ Muusikute lavaline tegevus | −8 211 € |
| 708 | OÜ Kingsgate Muusikute lavaline tegevus | −8 350 € |
| 709 | Osaühing VoxIT Muusikute lavaline tegevus | −8 409 € |
| 710 | Osaühing RJ Top Muusikute lavaline tegevus | −9 378 € |
| 711 | EstTradMusic OÜ Muusikute lavaline tegevus | −9 889 € |
| 712 | Valhallan Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | −10 717 € |
| 713 | Furrex OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 280 € |
| 714 | Must OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 725 € |
| 715 | Rudiment OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 930 € |
| 716 | OÜ HEAD READ Muusikute lavaline tegevus | −12 675 € |
| 717 | Biit Agentuur Osaühing Muusikute lavaline tegevus | −12 808 € |
| 718 | Tulve & Tulve OÜ Muusikute lavaline tegevus | −12 857 € |
| 719 | Relevate Invest OÜ Muusikute lavaline tegevus | −13 143 € |
| 720 | LuxViridis OÜ Muusikute lavaline tegevus | −15 936 € |
| 721 | Opera OÜ Muusikute lavaline tegevus | −16 534 € |
| 722 | Melomania OÜ Muusikute lavaline tegevus | −16 625 € |
| 723 | Heilind OÜ Muusikute lavaline tegevus | −17 490 € |
| 724 | KARKER OÜ Muusikute lavaline tegevus | −18 182 € |
| 725 | KULDMASK OÜ Muusikute lavaline tegevus | −19 125 € |
| 726 | OÜ LKO Lahendused Muusikute lavaline tegevus | −20 015 € |
| 727 | Nargen Opera OÜ Muusikute lavaline tegevus | −28 795 € |
| 728 | Tanserve OÜ Muusikute lavaline tegevus | −34 169 € |
| 729 | Avelight OÜ Muusikute lavaline tegevus | −39 452 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.