ТОП по прибыли 2021 · Mujal liigitamata kaupade jaemüük
364 предприятий по годовым отчётам за 2021 год · Источник: годовые отчёты
- 501Eastmap OÜ−30 774 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 502Sive OÜ−31 438 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −36 770 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −37 454 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 505Acomaster OÜ−38 567 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −41 184 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 507L-Fitness OÜ−41 664 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −46 107 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- −48 903 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −55 948 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 511MOONRAY OÜ−97 210 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −378 787 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 513Gardest OÜ−399 674 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- −515 026 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 501 | Eastmap OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −30 774 € |
| 502 | Sive OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −31 438 € |
| 503 | Osaühing Fruitexpert SP Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −36 770 € |
| 504 | Kitchen-Art OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −37 454 € |
| 505 | Acomaster OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −38 567 € |
| 506 | Goodwin SH OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −41 184 € |
| 507 | L-Fitness OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −41 664 € |
| 508 | Osaühing Adalia Holding Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | −46 107 € |
| 509 | Sacral Metals OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −48 903 € |
| 510 | Osaühing Fixedweb Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −55 948 € |
| 511 | MOONRAY OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −97 210 € |
| 512 | Osaühing Horse Expert Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −378 787 € |
| 513 | Gardest OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −399 674 € |
| 514 | Alfa Resurs OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | −515 026 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.