ТОП по прибыли 2020 · Muud kaeve- ja mullatööd
274 предприятий по годовым отчётам за 2020 год · Источник: годовые отчёты
- −27 880 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 402Konemies OÜ−28 482 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −29 267 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −29 608 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −32 394 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 406Aadu OÜ−32 406 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −33 510 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −39 837 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −40 598 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −68 569 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 411LUKEROL OÜ−69 118 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −73 744 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −79 115 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −83 136 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 415Gateberg OÜ−153 961 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −182 747 €Muud kaeve- ja mullatööd
- −471 797 €Muud kaeve- ja mullatööd
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 401 | Väljaotsa Tehnika OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −27 880 € |
| 402 | Konemies OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −28 482 € |
| 403 | OÜ MULTIGRAMM Muud kaeve- ja mullatööd | −29 267 € |
| 404 | INTRO KLIIMATEHNIKA OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −29 608 € |
| 405 | osaühing KAGUMERK Muud kaeve- ja mullatööd | −32 394 € |
| 406 | Aadu OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −32 406 € |
| 407 | Osaühing Bonnets Muud kaeve- ja mullatööd | −33 510 € |
| 408 | osaühing Imre Auto Muud kaeve- ja mullatööd | −39 837 € |
| 409 | osaühing KIVITAMMI MK Muud kaeve- ja mullatööd | −40 598 € |
| 410 | aktsiaselts Zebra Muud kaeve- ja mullatööd | −68 569 € |
| 411 | LUKEROL OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −69 118 € |
| 412 | Osaühing Gutman Holding Muud kaeve- ja mullatööd | −73 744 € |
| 413 | naka service oü Muud kaeve- ja mullatööd | −79 115 € |
| 414 | Osaühing P.M. Trans Muud kaeve- ja mullatööd | −83 136 € |
| 415 | Gateberg OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | −153 961 € |
| 416 | OÜ Land-Trans Muud kaeve- ja mullatööd | −182 747 € |
| 417 | Osaühing Fertum Holding Muud kaeve- ja mullatööd | −471 797 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.