ТОП по прибыли 2020 · Segapõllumajandus
215 предприятий по годовым отчётам за 2020 год · Источник: годовые отчёты
- −3 677 €Segapõllumajandus
- −3 759 €Segapõllumajandus
- −3 792 €Segapõllumajandus
- −3 846 €Segapõllumajandus
- −3 979 €Segapõllumajandus
- −4 275 €Segapõllumajandus
- 307Metsur OÜ−4 410 €Segapõllumajandus
- −4 708 €Segapõllumajandus
- −4 777 €Segapõllumajandus
- −5 040 €Segapõllumajandus
- −5 306 €Segapõllumajandus
- 312Kaaramiku OÜ−6 009 €Segapõllumajandus
- −6 019 €Segapõllumajandus
- 314Mahefarm OÜ−6 209 €Segapõllumajandus
- −6 411 €Segapõllumajandus
- 316M&R MUHE OÜ−6 496 €Segapõllumajandus
- 317Mövik OÜ−6 935 €Segapõllumajandus
- −6 964 €Segapõllumajandus
- −7 374 €Segapõllumajandus
- −7 453 €Segapõllumajandus
- −7 867 €Segapõllumajandus
- −7 899 €Segapõllumajandus
- 323Antsu Maa OÜ−8 401 €Segapõllumajandus
- −9 504 €Segapõllumajandus
- −9 746 €Segapõllumajandus
- 326Kaarnasoo OÜ−10 103 €Segapõllumajandus
- −10 447 €Segapõllumajandus
- −10 472 €Segapõllumajandus
- −12 454 €Segapõllumajandus
- 330UppinTech OÜ−13 844 €Segapõllumajandus
- −16 040 €Segapõllumajandus
- 332Malerba OÜ−16 685 €Segapõllumajandus
- −16 769 €Segapõllumajandus
- −17 512 €Segapõllumajandus
- −18 232 €Segapõllumajandus
- −19 558 €Segapõllumajandus
- −20 990 €Segapõllumajandus
- −21 543 €Segapõllumajandus
- 339HERREVI OÜ−24 202 €Segapõllumajandus
- 340Postrum OÜ−28 141 €Segapõllumajandus
- −28 316 €Segapõllumajandus
- 342Talviku OÜ−30 329 €Segapõllumajandus
- −42 904 €Segapõllumajandus
- −43 176 €Segapõllumajandus
- −44 886 €Segapõllumajandus
- −48 170 €Segapõllumajandus
- −120 692 €Segapõllumajandus
- 348Väljaotsa OÜ−164 543 €Segapõllumajandus
- −216 226 €Segapõllumajandus
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 301 | Suureoja talu OÜ Segapõllumajandus | −3 677 € |
| 302 | Sääse talu OÜ Segapõllumajandus | −3 759 € |
| 303 | Männiku Talu OÜ Segapõllumajandus | −3 792 € |
| 304 | Osaühing PUNAMÄE Segapõllumajandus | −3 846 € |
| 305 | OÜ LUKE JUUSTUVABRIK Segapõllumajandus | −3 979 € |
| 306 | OÜ Pinewoods House Segapõllumajandus | −4 275 € |
| 307 | Metsur OÜ Segapõllumajandus | −4 410 € |
| 308 | Sookalda Development OÜ Segapõllumajandus | −4 708 € |
| 309 | Nurme Agro OÜ Segapõllumajandus | −4 777 € |
| 310 | osaühing Naatsaku talu Segapõllumajandus | −5 040 € |
| 311 | Kastani Talu OÜ Segapõllumajandus | −5 306 € |
| 312 | Kaaramiku OÜ Segapõllumajandus | −6 009 € |
| 313 | osaühing Jerwer Segapõllumajandus | −6 019 € |
| 314 | Mahefarm OÜ Segapõllumajandus | −6 209 € |
| 315 | OÜ Sinikalda Talu Segapõllumajandus | −6 411 € |
| 316 | M&R MUHE OÜ Segapõllumajandus | −6 496 € |
| 317 | Mövik OÜ Segapõllumajandus | −6 935 € |
| 318 | OÜ ALAMÕISA FARM Segapõllumajandus | −6 964 € |
| 319 | OÜ Rooküla Agro Segapõllumajandus | −7 374 € |
| 320 | Osaühing Laari Segapõllumajandus | −7 453 € |
| 321 | KOPRA KARJAMÕIS OÜ Segapõllumajandus | −7 867 € |
| 322 | OÜ Pärivere Tallid Segapõllumajandus | −7 899 € |
| 323 | Antsu Maa OÜ Segapõllumajandus | −8 401 € |
| 324 | OÜ KUNNI AGRO Segapõllumajandus | −9 504 € |
| 325 | osaühing Kurena Farmid Segapõllumajandus | −9 746 € |
| 326 | Kaarnasoo OÜ Segapõllumajandus | −10 103 € |
| 327 | Osaühing Kolga Agro Segapõllumajandus | −10 447 € |
| 328 | Osaühing Grain Farming Segapõllumajandus | −10 472 € |
| 329 | Soosiilu Talu OÜ Segapõllumajandus | −12 454 € |
| 330 | UppinTech OÜ Segapõllumajandus | −13 844 € |
| 331 | OÜ MAAMEHE GRUPP Segapõllumajandus | −16 040 € |
| 332 | Malerba OÜ Segapõllumajandus | −16 685 € |
| 333 | Timitroula OÜ Segapõllumajandus | −16 769 € |
| 334 | OÜ Kobela Property Segapõllumajandus | −17 512 € |
| 335 | Piirikivi Talu OÜ Segapõllumajandus | −18 232 € |
| 336 | OÜ Kodila Mõis Segapõllumajandus | −19 558 € |
| 337 | TÕNISMATSI OÜ Segapõllumajandus | −20 990 € |
| 338 | Ebavere ST Osaühing Segapõllumajandus | −21 543 € |
| 339 | HERREVI OÜ Segapõllumajandus | −24 202 € |
| 340 | Postrum OÜ Segapõllumajandus | −28 141 € |
| 341 | Vermico Group OÜ Segapõllumajandus | −28 316 € |
| 342 | Talviku OÜ Segapõllumajandus | −30 329 € |
| 343 | OÜ Kopliotsa Farm Segapõllumajandus | −42 904 € |
| 344 | LÕUNA KÖÖGIVILJAD OÜ Segapõllumajandus | −43 176 € |
| 345 | Nikre Talu OÜ Segapõllumajandus | −44 886 € |
| 346 | Valmaotsa Farmer OÜ Segapõllumajandus | −48 170 € |
| 347 | Osaühing Vingi Suurtalu Segapõllumajandus | −120 692 € |
| 348 | Väljaotsa OÜ Segapõllumajandus | −164 543 € |
| 349 | E.K. Partner Grupp OÜ Segapõllumajandus | −216 226 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.