ТОП по прибыли 2019 · Võru maakond
1 629 предприятий по годовым отчётам за 2019 год · Источник: годовые отчёты
- −170 664 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2502Malkati osaühing−192 555 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2503Escobar Plus OÜ−195 088 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- −230 432 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2505A1M OÜ−421 461 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- −709 663 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2507Werroform OÜ−1 033 327 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 2501 | Osaühing ARQUETTE GROUP Metsamajandust abistavad tegevused | −170 664 € |
| 2502 | Malkati osaühing Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | −192 555 € |
| 2503 | Escobar Plus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | −195 088 € |
| 2504 | aktsiaselts Lapi MT Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | −230 432 € |
| 2505 | A1M OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | −421 461 € |
| 2506 | OSAÜHING Lindhaus Holding Metsamajandust abistavad tegevused | −709 663 € |
| 2507 | Werroform OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | −1 033 327 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
По уездам
Данные на 15.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.