ТОП по выручке 2025 · Metsamajandust abistavad tegevused
1 030 предприятий по годовым отчётам за 2025 год · Источник: годовые отчёты
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 1001Rovilla OÜ990 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1002Tasva Grupp OÜ972 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1003EastWood OÜ875 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1004Insmeil OÜ850 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1005OÜ Leekre Mets840 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1006Arbcare OÜ800 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1007OÜ Sassi Põld786 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1008Taaralinna OÜ756 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1009Sulmar OÜ728 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1010Tamme Metsad OÜ700 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1011Mõtsahaldus OÜ664 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1012Enerto OÜ623 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1013Kukumets OÜ600 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 600 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1015Pajupuu OÜ540 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1016Tremuloid UÜ500 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 467 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1018Willike OÜ369 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 325 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1020LeonEst OÜ300 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1021Green Carbon OÜ235 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1022OÜ Raiemehed200 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1023RETTORI OÜ158 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1024Ansepuu Mets OÜ150 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1025OÜ SAMBUC125 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1026OÜ JAUNA90 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 75 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1028Arukase OÜ70 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1029OÜ Dekaad62 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1030SKR OÜ20 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1001 | Rovilla OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 990 € |
| 1002 | Tasva Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 972 € |
| 1003 | EastWood OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 875 € |
| 1004 | Insmeil OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 850 € |
| 1005 | OÜ Leekre Mets Metsamajandust abistavad tegevused | 840 € |
| 1006 | Arbcare OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 800 € |
| 1007 | OÜ Sassi Põld Metsamajandust abistavad tegevused | 786 € |
| 1008 | Taaralinna OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 756 € |
| 1009 | Sulmar OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 728 € |
| 1010 | Tamme Metsad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 700 € |
| 1011 | Mõtsahaldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 664 € |
| 1012 | Enerto OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 623 € |
| 1013 | Kukumets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 600 € |
| 1014 | Metsanõu ja -abi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 600 € |
| 1015 | Pajupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 540 € |
| 1016 | Tremuloid UÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 500 € |
| 1017 | Osaühing Silverhansa Metsamajandust abistavad tegevused | 467 € |
| 1018 | Willike OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 369 € |
| 1019 | Limoncello Yellow OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 325 € |
| 1020 | LeonEst OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 300 € |
| 1021 | Green Carbon OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 235 € |
| 1022 | OÜ Raiemehed Metsamajandust abistavad tegevused | 200 € |
| 1023 | RETTORI OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 158 € |
| 1024 | Ansepuu Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 150 € |
| 1025 | OÜ SAMBUC Metsamajandust abistavad tegevused | 125 € |
| 1026 | OÜ JAUNA Metsamajandust abistavad tegevused | 90 € |
| 1027 | Metsakonsulent OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 75 € |
| 1028 | Arukase OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 70 € |
| 1029 | OÜ Dekaad Metsamajandust abistavad tegevused | 62 € |
| 1030 | SKR OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 20 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.