ТОП по выручке 2024 · Muud iluhooldused ja iluteenused
517 предприятий по годовым отчётам за 2024 год · Источник: годовые отчёты
- 288 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 285 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 270 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 504Nailglam OÜ260 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 505FIONA OÜ249 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 506Pintsliga OÜ180 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 169 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 150 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 509Glowlab OÜ140 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 140 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 90 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 81 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 79 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 50 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 46 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 516Apsaras OÜ20 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 517WorkOP OÜ17 €Muud iluhooldused ja iluteenused
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 501 | Beauty Rebel OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 288 € |
| 502 | Pöörise juuksur OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 285 € |
| 503 | OÜ MARITI LOOME Muud iluhooldused ja iluteenused | 270 € |
| 504 | Nailglam OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 260 € |
| 505 | FIONA OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 249 € |
| 506 | Pintsliga OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 180 € |
| 507 | Seikluskohvik OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 169 € |
| 508 | OÜ Lizabella Ilukodu Muud iluhooldused ja iluteenused | 150 € |
| 509 | Glowlab OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 140 € |
| 510 | TPSP Investments OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 140 € |
| 511 | Tattoo Art OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 90 € |
| 512 | Golden Make Up OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 81 € |
| 513 | Integral Solutions OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 79 € |
| 514 | AuroraBeauty OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 50 € |
| 515 | Anastasia Mua OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 46 € |
| 516 | Apsaras OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 20 € |
| 517 | WorkOP OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 17 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.