ТОП по выручке 2024 · Muud insener-tehnilised tegevusalad
615 предприятий по годовым отчётам за 2024 год · Источник: годовые отчёты
- 345 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 333 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 330 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 604AixTech OÜ278 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 605ScaleupX OÜ271 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 606Vanimek OÜ165 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 150 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 608PARTUM OÜ149 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 130 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 107 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 6113DPlan OÜ100 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 87 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 75 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 614Helpzies OÜ51 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 601 | Basic Steps Development OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 345 € |
| 602 | BALTEST Projektid OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 333 € |
| 603 | PPVE Grupp OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 330 € |
| 604 | AixTech OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 278 € |
| 605 | ScaleupX OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 271 € |
| 606 | Vanimek OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 165 € |
| 607 | Desia Invest OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 150 € |
| 608 | PARTUM OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 149 € |
| 609 | Hypnos Capital OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 130 € |
| 610 | Osaühing Reglett Muud insener-tehnilised tegevusalad | 107 € |
| 611 | 3DPlan OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 100 € |
| 612 | Tibemix Biace OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 87 € |
| 613 | MAREKO CAPITAL OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 75 € |
| 614 | Helpzies OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 51 € |
| 615 | Gain Consulting OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.