ТОП по выручке 2024 · Kellade ja ehete jaemüük
119 предприятий по годовым отчётам за 2024 год · Источник: годовые отчёты
- 1 808 €Kellade ja ehete jaemüük
- 102OneGem OÜ1 498 €Kellade ja ehete jaemüük
- 1 480 €Kellade ja ehete jaemüük
- 104Taevakuma OÜ1 000 €Kellade ja ehete jaemüük
- 764 €Kellade ja ehete jaemüük
- 668 €Kellade ja ehete jaemüük
- 584 €Kellade ja ehete jaemüük
- 487 €Kellade ja ehete jaemüük
- 357 €Kellade ja ehete jaemüük
- 316 €Kellade ja ehete jaemüük
- 307 €Kellade ja ehete jaemüük
- 252 €Kellade ja ehete jaemüük
- 232 €Kellade ja ehete jaemüük
- 205 €Kellade ja ehete jaemüük
- 205 €Kellade ja ehete jaemüük
- 116Kontiinum OÜ189 €Kellade ja ehete jaemüük
- 86 €Kellade ja ehete jaemüük
- 20 €Kellade ja ehete jaemüük
- 15 €Kellade ja ehete jaemüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 101 | OÜ AMASSANDRA Kellade ja ehete jaemüük | 1 808 € |
| 102 | OneGem OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 1 498 € |
| 103 | Balance Consulting OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 1 480 € |
| 104 | Taevakuma OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 1 000 € |
| 105 | Osaühing VOLETRON Kellade ja ehete jaemüük | 764 € |
| 106 | KiANIT Jewelry OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 668 € |
| 107 | Pomex Holding OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 584 € |
| 108 | M.O.B.Trading OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 487 € |
| 109 | Resell Pilet OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 357 € |
| 110 | OSAÜHING DESPAL SJ Kellade ja ehete jaemüük | 316 € |
| 111 | Merleeni Käsitöötuba OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 307 € |
| 112 | OÜ Ja Nii Edasi Kellade ja ehete jaemüük | 252 € |
| 113 | Osaühing Rireeli Kellade ja ehete jaemüük | 232 € |
| 114 | Osaühing Liilia Juveel Kellade ja ehete jaemüük | 205 € |
| 115 | KD Creative OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 205 € |
| 116 | Kontiinum OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 189 € |
| 117 | Osaühing Vonral Kellade ja ehete jaemüük | 86 € |
| 118 | Multi Shop OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 20 € |
| 119 | K.A.Design&Glass OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 15 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.