ТОП по выручке 2023 · Muude jookide hulgimüük
По годовым отчётам за 2023 год · Источник: Коммерческий регистр
- 34 608 000 €Muude jookide hulgimüük
- 8 489 340 €Muude jookide hulgimüük
- 3 784 654 €Muude jookide hulgimüük
- 3 179 145 €Muude jookide hulgimüük
- 3 013 327 €Muude jookide hulgimüük
- 2 329 708 €Muude jookide hulgimüük
- 1 990 682 €Muude jookide hulgimüük
- 1 240 969 €Muude jookide hulgimüük
- 1 194 584 €Muude jookide hulgimüük
- 872 851 €Muude jookide hulgimüük
- 533 548 €Muude jookide hulgimüük
- 202 691 €Muude jookide hulgimüük
- 198 095 €Muude jookide hulgimüük
- 194 214 €Muude jookide hulgimüük
- 114 219 €Muude jookide hulgimüük
- 85 343 €Muude jookide hulgimüük
- 45 460 €Muude jookide hulgimüük
- 14 910 €Muude jookide hulgimüük
- 8 610 €Muude jookide hulgimüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | AKTSIASELTS COCA-COLA HBC EESTI Muude jookide hulgimüük | 34 608 000 € |
| 2 | GKR Trade OÜ Muude jookide hulgimüük | 8 489 340 € |
| 3 | Otherma Team OÜ Muude jookide hulgimüük | 3 784 654 € |
| 4 | Belief Water OÜ Muude jookide hulgimüük | 3 179 145 € |
| 5 | Solde Trading OÜ Muude jookide hulgimüük | 3 013 327 € |
| 6 | SilberSiver OÜ Muude jookide hulgimüük | 2 329 708 € |
| 7 | Culligan Estonia OÜ Muude jookide hulgimüük | 1 990 682 € |
| 8 | Osaühing NARVA KAMELIJA Muude jookide hulgimüük | 1 240 969 € |
| 9 | Club-Mate Eesti OÜ Muude jookide hulgimüük | 1 194 584 € |
| 10 | Fairfood OÜ Muude jookide hulgimüük | 872 851 € |
| 11 | OÜ Essentuky Baltic Muude jookide hulgimüük | 533 548 € |
| 12 | OÜ TALMAN KAUBANDUS Muude jookide hulgimüük | 202 691 € |
| 13 | Vitalprime OÜ Muude jookide hulgimüük | 198 095 € |
| 14 | Food Trade OÜ Muude jookide hulgimüük | 194 214 € |
| 15 | The Cellar OÜ Muude jookide hulgimüük | 114 219 € |
| 16 | Retail&Duty free supply OÜ Muude jookide hulgimüük | 85 343 € |
| 17 | Artesian OÜ Muude jookide hulgimüük | 45 460 € |
| 18 | Raw Edge OÜ Muude jookide hulgimüük | 14 910 € |
| 19 | Park Tonic OÜ Muude jookide hulgimüük | 8 610 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.