ТОП по выручке 2022 · Mootorsõidukite hulgimüük
118 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- 10 667 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 102GOOD CAR OÜ9 417 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 8 106 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 6 480 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 6 023 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 106TM Cars OÜ4 750 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 107Avolcon OÜ3 565 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2 770 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2 601 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2 600 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 1 659 €Tahkekütuse hulgimüük
- 630 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 113G800 OÜ625 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 114A1A OÜ562 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 115Kiir OÜ555 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 515 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 490 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 118OÜ Inveterit417 €Mootorsõidukite hulgimüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 101 | Ozirus Autod OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 10 667 € |
| 102 | GOOD CAR OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 9 417 € |
| 103 | Pardi Farm OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 8 106 € |
| 104 | Express Fairies OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 6 480 € |
| 105 | osaühing KOREA PARTS Mootorsõidukite hulgimüük | 6 023 € |
| 106 | TM Cars OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 4 750 € |
| 107 | Avolcon OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 3 565 € |
| 108 | KTL Transport OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 2 770 € |
| 109 | Baltic Sales Group OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 2 601 € |
| 110 | Osaühing Nelirehvi24 Mootorsõidukite hulgimüük | 2 600 € |
| 111 | AST Varuosad OÜ Tahkekütuse hulgimüük | 1 659 € |
| 112 | osaühing RINGMILL Mootorsõidukite hulgimüük | 630 € |
| 113 | G800 OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 625 € |
| 114 | A1A OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 562 € |
| 115 | Kiir OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 555 € |
| 116 | Boat Service Estonia OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 515 € |
| 117 | MPS Performance OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 490 € |
| 118 | OÜ Inveterit Mootorsõidukite hulgimüük | 417 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.