ТОП по выручке 2022 · Muu veislaste ja pühvlikasvatus
315 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- 2 959 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2 680 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 303Soo Grupp OÜ1 875 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1 600 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1 299 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 306Limousini OÜ1 280 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1 243 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1 200 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1 062 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 310Kuppari OÜ982 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 952 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 312Kaks Tera OÜ800 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 500 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 292 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 100 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 301 | Jussi Agro OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2 959 € |
| 302 | Annimäe talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2 680 € |
| 303 | Soo Grupp OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 875 € |
| 304 | OÜ Järve Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 600 € |
| 305 | Sõrve Tarvas OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 299 € |
| 306 | Limousini OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 280 € |
| 307 | Osaühing RL Tolli Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 243 € |
| 308 | Osaühing Vanarebase Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 200 € |
| 309 | OÜ Tiitsutenno Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1 062 € |
| 310 | Kuppari OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 982 € |
| 311 | osaühing VKV Hindre Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 952 € |
| 312 | Kaks Tera OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 800 € |
| 313 | Nurme Barbari OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 500 € |
| 314 | Pakri Tarvas OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 292 € |
| 315 | Altmetsa Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 100 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.