ТОП по выручке 2021 · Pakendamine
По годовым отчётам за 2021 год · Источник: Коммерческий регистр
- 9 273 036 €Pakendamine
- 1 946 852 €Pakendamine
- 502 131 €Pakendamine
- 400 830 €Pakendamine
- 298 779 €Pakendamine
- 281 972 €Pakendamine
- 114 836 €Pakendamine
- 112 261 €Pakendamine
- 107 478 €Pakendamine
- 61 909 €Pakendamine
- 52 532 €Pakendamine
- 44 629 €Pakendamine
- 39 945 €Pakendamine
- 37 480 €Pakendamine
- 36 940 €Pakendamine
- 23 400 €Pakendamine
- 22 692 €Pakendamine
- 22 312 €Pakendamine
- 21 877 €Pakendamine
- 14 600 €Pakendamine
- 13 002 €Pakendamine
- 12 828 €Pakendamine
- 6 816 €Pakendamine
- 4 890 €Pakendamine
- 2 534 €Pakendamine
- 1 486 €Pakendamine
- 900 €Pakendamine
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Boomerang Distribution OÜ Pakendamine | 9 273 036 € |
| 2 | Boomerang Return Management OÜ Pakendamine | 1 946 852 € |
| 3 | Aktsiaselts Kaigert Pakendamine | 502 131 € |
| 4 | OÜ LIBACE Pakendamine | 400 830 € |
| 5 | Smalt OÜ Pakendamine | 298 779 € |
| 6 | 365JP OÜ Pakendamine | 281 972 € |
| 7 | OÜ GPE GLOBALPHARMA Pakendamine | 114 836 € |
| 8 | Meedres Dangerous Goods OÜ Pakendamine | 112 261 € |
| 9 | KCM Management & Investments OÜ Pakendamine | 107 478 € |
| 10 | OÜ Vreketes VP Pakendamine | 61 909 € |
| 11 | UJ CAPITAL OÜ Pakendamine | 52 532 € |
| 12 | CaarEh OÜ Pakendamine | 44 629 € |
| 13 | MKV Invest OÜ Pakendamine | 39 945 € |
| 14 | Supplery OÜ Pakendamine | 37 480 € |
| 15 | Selebantu Kudugope OÜ Pakendamine | 36 940 € |
| 16 | Cortava OÜ Pakendamine | 23 400 € |
| 17 | XylimanBaltic OÜ Pakendamine | 22 692 € |
| 18 | Aiasesoon OÜ Pakendamine | 22 312 € |
| 19 | RYE & CO OÜ Pakendamine | 21 877 € |
| 20 | Nevado Konsultatsioonid OÜ Pakendamine | 14 600 € |
| 21 | EUPACK OÜ Pakendamine | 13 002 € |
| 22 | OSAÜHING DOLMAX Pakendamine | 12 828 € |
| 23 | Marjameistri OÜ Pakendamine | 6 816 € |
| 24 | UNITPLUS OÜ Pakendamine | 4 890 € |
| 25 | Pakkel OÜ Pakendamine | 2 534 € |
| 26 | Kiirtööd OÜ Pakendamine | 1 486 € |
| 27 | Nobelco OÜ Pakendamine | 900 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.