Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
ТОП по выручке 2021 · Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
По годовым отчётам за 2021 год · Источник: Коммерческий регистр
- 497 694 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 139 955 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 105 000 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 8 734 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 8 644 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 3 500 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 561 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 407 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 180 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 170 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 160 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 12OÜ Nimiq38 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 35 €Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Põlva Pull Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 497 694 € |
| 2 | Velton Holding OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 139 955 € |
| 3 | Investese OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 105 000 € |
| 4 | Must Karu OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 8 734 € |
| 5 | ST Capital OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 8 644 € |
| 6 | THL Invest OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 3 500 € |
| 7 | IT Crowd OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 561 € |
| 8 | SAH Invest OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 407 € |
| 9 | Eiktre Puutööd OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 180 € |
| 10 | Mi Kinnisvara OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 170 € |
| 11 | Salong Invest OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 160 € |
| 12 | OÜ Nimiq Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 38 € |
| 13 | Adramaa-Nisupõllu Põllumajandus OÜ Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 35 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.