ТОП по выручке 2021 · Muude keemiatoodete hulgimüük
По годовым отчётам за 2021 год · Источник: Коммерческий регистр
- 7 437 623 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 567 256 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 427 518 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 300 880 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 204 250 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 99 113 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 43 330 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 39 039 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 31 783 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 31 662 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 15 200 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 12 300 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 11 219 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 7 245 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2 580 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2 078 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 260 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 95 €Muude keemiatoodete hulgimüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | IPCS Nordic OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 7 437 623 € |
| 2 | UMICABALT OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 567 256 € |
| 3 | Vallike Grupp OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 427 518 € |
| 4 | Baltic Fibers OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 300 880 € |
| 5 | Osaühing ViruGrupp Muude keemiatoodete hulgimüük | 204 250 € |
| 6 | Osaühing Autoeksperdi Keemia Muude keemiatoodete hulgimüük | 99 113 € |
| 7 | Biofire OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 43 330 € |
| 8 | OTTOS OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 39 039 € |
| 9 | VKodu OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 31 783 € |
| 10 | Remichem OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 31 662 € |
| 11 | Impravia Partnerid Grupp OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 15 200 € |
| 12 | Aqua Holding OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 12 300 € |
| 13 | Osaühing Topfiiber Muude keemiatoodete hulgimüük | 11 219 € |
| 14 | RAPSOIL OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 7 245 € |
| 15 | ADAPTOGEN OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 2 580 € |
| 16 | Sevende Aromas OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 2 078 € |
| 17 | Yasinover OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 260 € |
| 18 | Aromair Eesti OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 95 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.