ТОП по выручке 2021 · Muu veislaste ja pühvlikasvatus
311 предприятий по годовым отчётам за 2021 год · Источник: годовые отчёты
- 301K Traktor OÜ855 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 302Laanevana OÜ770 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 750 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 600 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 305OÜ Külimit585 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 447 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 442 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3083D Talu OÜ360 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 300 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 310Saugari OÜ300 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 311polberg OÜ55 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 301 | K Traktor OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 855 € |
| 302 | Laanevana OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 770 € |
| 303 | OÜ Karula Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 750 € |
| 304 | OÜ Saable Talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 600 € |
| 305 | OÜ Külimit Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 585 € |
| 306 | Osaühing RL Tolli Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 447 € |
| 307 | OÜ Vainu-Nurme Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 442 € |
| 308 | 3D Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 360 € |
| 309 | Keter Grupp OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 300 € |
| 310 | Saugari OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 300 € |
| 311 | polberg OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 55 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.