ТОП по выручке 2020 · Raudteede ja metroo ehitus
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 24 321 744 €Raudteede ja metroo ehitus
- 20 797 312 €Raudteede ja metroo ehitus
- 12 869 423 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1 990 614 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1 244 659 €Raudteede ja metroo ehitus
- 854 363 €Raudteede ja metroo ehitus
- 758 393 €Raudteede ja metroo ehitus
- 753 867 €Raudteede ja metroo ehitus
- 599 200 €Raudteede ja metroo ehitus
- 366 841 €Raudteede ja metroo ehitus
- 115 630 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 90 744 €Raudteede ja metroo ehitus
- 90 709 €Raudteede ja metroo ehitus
- 55 294 €Raudteede ja metroo ehitus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Verston Eesti OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 24 321 744 € |
| 2 | GRK Eesti AS Raudteede ja metroo ehitus | 20 797 312 € |
| 3 | Osaühing GoTrack Raudteede ja metroo ehitus | 12 869 423 € |
| 4 | Skinest Technology OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 1 990 614 € |
| 5 | Osaühing RENOME Raudteede ja metroo ehitus | 1 244 659 € |
| 6 | OÜ Polarwerk Raudteede ja metroo ehitus | 854 363 € |
| 7 | osaühing Ferrander Raudteede ja metroo ehitus | 758 393 € |
| 8 | Osaühing JJ-Projekt Raudteede ja metroo ehitus | 753 867 € |
| 9 | EPK TEK OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 599 200 € |
| 10 | Janbel OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 366 841 € |
| 11 | Rockmasters OÜ Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 115 630 € |
| 12 | URPS Projekt OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 90 744 € |
| 13 | Osaühing Releesta Raudteede ja metroo ehitus | 90 709 € |
| 14 | osaühing Aleksander-Ehitus Raudteede ja metroo ehitus | 55 294 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.