ТОП по выручке 2020 · Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 3 568 000 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 3 131 949 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1 482 899 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1 350 658 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 766 515 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 559 347 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 489 342 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 215 439 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 210 042 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 149 434 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 148 740 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 145 550 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 90 296 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 49 754 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 33 964 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 20 341 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 11 224 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 5 684 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 4 843 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 3 570 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 21RUAND OÜ3 270 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1 400 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Zegul Kayaks OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3 568 000 € |
| 2 | Osaühing Ceranos Invest Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3 131 949 € |
| 3 | Osaühing MUVOR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1 482 899 € |
| 4 | Saare Yachts OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1 350 658 € |
| 5 | L30 One Design OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 766 515 € |
| 6 | FOX.MIT. Osaühing Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 559 347 € |
| 7 | Eysysla Yard OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 489 342 € |
| 8 | Osaühing Nauta MV Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 215 439 € |
| 9 | MMK Partners OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 210 042 € |
| 10 | Osaühing Kasse Paadid Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 149 434 € |
| 11 | Primatek OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 148 740 € |
| 12 | SeaBird Designs OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 145 550 € |
| 13 | PAADIPOOD OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 90 296 € |
| 14 | POLIMERSVARKA OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 49 754 € |
| 15 | Osaühing Toggles Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 33 964 € |
| 16 | Aktsiaselts E.& V. FOILS Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 20 341 € |
| 17 | Osaühing KOMPAR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 11 224 € |
| 18 | Osaühing Kromvel Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 5 684 € |
| 19 | osaühing Akton Jahtlaevad Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 4 843 € |
| 20 | OÜ Boatdeck Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3 570 € |
| 21 | RUAND OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3 270 € |
| 22 | Nord Boats OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1 400 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.