ТОП по выручке 2020 · Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 2 568 913 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 235 830 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 216 139 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 139 003 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 58 905 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 49 012 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 23 295 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 18 939 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 13 459 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 10TASI OÜ6 503 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 3 438 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 12Dandy OÜ1 575 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 13Sewfu OÜ868 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 675 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Gevatex Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 2 568 913 € |
| 2 | osaühing STALKER Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 235 830 € |
| 3 | NABO Nahktooted osaühing Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 216 139 € |
| 4 | Osaühing Lanimo Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 139 003 € |
| 5 | OÜ Märss Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 58 905 € |
| 6 | Leather Design OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 49 012 € |
| 7 | Tekikoda OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 23 295 € |
| 8 | Jaana Trauss Design OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 18 939 € |
| 9 | osaühing Anturaž Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 13 459 € |
| 10 | TASI OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 6 503 € |
| 11 | Jukocute Leather Accessories OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 3 438 € |
| 12 | Dandy OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 1 575 € |
| 13 | Sewfu OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 868 € |
| 14 | Lathere OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 675 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.