ТОП по выручке 2019 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
134 предприятий по годовым отчётам за 2019 год · Источник: годовые отчёты
- 101ZUMBA OÜ5 279 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 102Emmeliina OÜ5 171 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 5 135 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 5 107 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 4 844 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 4 790 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 4 283 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 108SmartFit OÜ4 019 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 109Ikebel OÜ4 008 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 3 965 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 3 800 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 3 539 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 113OÜ Realfit3 535 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 114SKYFIT OÜ3 245 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 2 701 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 2 626 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 2 206 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 118Infinity OÜ2 164 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 119Lyys OÜ2 042 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 900 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 897 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 122VANVIK OÜ1 865 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 800 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 124Keha Pai OÜ1 800 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 555 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 126Einots OÜ1 540 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 127Beandem OÜ1 090 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 031 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 930 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 130Starbee OÜ924 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 131Vermex OÜ870 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 629 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 200 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 134Liisify OÜ176 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 101 | ZUMBA OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 5 279 € |
| 102 | Emmeliina OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 5 171 € |
| 103 | Training with Laura OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 5 135 € |
| 104 | NOEXCUSE LIFESTYLE OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 5 107 € |
| 105 | Joogateraapia OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 4 844 € |
| 106 | OÜ Femor Stuudio Spordi- ja jõusaalide tegevus | 4 790 € |
| 107 | OÜ Shakti Flow Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 4 283 € |
| 108 | SmartFit OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 4 019 € |
| 109 | Ikebel OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 4 008 € |
| 110 | SUMIN SPORT OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3 965 € |
| 111 | Dhyan Prakash OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3 800 € |
| 112 | Fitness Rebel OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3 539 € |
| 113 | OÜ Realfit Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3 535 € |
| 114 | SKYFIT OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3 245 € |
| 115 | OÜ Serka Show Spordi- ja jõusaalide tegevus | 2 701 € |
| 116 | Kalisteenika OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 2 626 € |
| 117 | BestFitness OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 2 206 € |
| 118 | Infinity OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 2 164 € |
| 119 | Lyys OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 2 042 € |
| 120 | Movement Fix OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 900 € |
| 121 | Spiritjooga OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 897 € |
| 122 | VANVIK OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 865 € |
| 123 | osaühing Projekt TL Kaks Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 800 € |
| 124 | Keha Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 800 € |
| 125 | Kose Strong OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 1 555 € |
| 126 | Einots OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 540 € |
| 127 | Beandem OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 090 € |
| 128 | osaühing Jaagupi Hotell Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 031 € |
| 129 | TRIINUSPIN OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 930 € |
| 130 | Starbee OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 924 € |
| 131 | Vermex OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 870 € |
| 132 | Keha Ja Meele Tasakaal OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 629 € |
| 133 | Personaaltreening OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 200 € |
| 134 | Liisify OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 176 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.