ТОП по выручке 2019 · Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
115 предприятий по годовым отчётам за 2019 год · Источник: годовые отчёты
- 101OÜ MERMAR17 613 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 14 165 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 11 990 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 9 282 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 7 739 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 106peimad OÜ7 310 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 7 000 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 108MTJ OÜ6 787 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 5 746 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 110OÜ Massaka4 232 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 111OÜ Solandres3 523 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 2 012 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 1 418 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 684 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 115AR LABEL OÜ505 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 101 | OÜ MERMAR Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 17 613 € |
| 102 | VIGOROS AUTO OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 14 165 € |
| 103 | OÜ Nordic Agency Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 11 990 € |
| 104 | AJ Holding OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 9 282 € |
| 105 | Silla Bygg Grupp OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 7 739 € |
| 106 | peimad OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 7 310 € |
| 107 | Circle Line OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 7 000 € |
| 108 | MTJ OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 6 787 € |
| 109 | MRT Autokeskused OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 5 746 € |
| 110 | OÜ Massaka Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 4 232 € |
| 111 | OÜ Solandres Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 3 523 € |
| 112 | osaühing Food & Tourism Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 2 012 € |
| 113 | Agroservice Group OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 1 418 € |
| 114 | ÕUNAPUU AUTO OSAÜHING Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 684 € |
| 115 | AR LABEL OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 505 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.