ТОП по выручке 2019 · Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
По годовым отчётам за 2019 год · Источник: Коммерческий регистр
- 523 099 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 317 957 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 228 692 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 140 719 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 66 709 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 59 454 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 22 371 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 13 900 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 11 984 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 4 942 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 11SIMAK OÜ1 552 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 225 €Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Austan Loodust Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 523 099 € |
| 2 | Osaühing Jõeval Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 317 957 € |
| 3 | OÜ Salesmaster Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 228 692 € |
| 4 | Pokoprongo Masolikanto OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 140 719 € |
| 5 | Kaubabuss OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 66 709 € |
| 6 | Osaühing TALIHAIL Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 59 454 € |
| 7 | Alasenord Olgina OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 22 371 € |
| 8 | OÜ MARCO MADONNINI Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 13 900 € |
| 9 | ANC Kaubandus OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 11 984 € |
| 10 | MGK KITCHEN OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 4 942 € |
| 11 | SIMAK OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 1 552 € |
| 12 | TooRawCafe OÜ Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 225 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.