ТОП по выручке 2019 · Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
По годовым отчётам за 2019 год · Источник: Коммерческий регистр
- 4 156 401 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 1 214 023 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 848 167 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 733 602 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 728 392 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 466 620 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 261 028 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 74 326 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 33 263 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 24 567 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 6 089 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 2 169 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 200 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
- 122 €Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Cotton World OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 4 156 401 € |
| 2 | Camberg Trade OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 1 214 023 € |
| 3 | SOOLAPUHUJA OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 848 167 € |
| 4 | osaühing OLMARIN Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 733 602 € |
| 5 | Silver Fish OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 728 392 € |
| 6 | 1Dream OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 466 620 € |
| 7 | DK GEO Grupp OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 261 028 € |
| 8 | Dendera invest OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 74 326 € |
| 9 | HUMMING LIFE OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 33 263 € |
| 10 | Alia Marketing Group OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 24 567 € |
| 11 | IBALTIC OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 6 089 € |
| 12 | NutriEgg OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 2 169 € |
| 13 | DCL Eesti OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 200 € |
| 14 | Ipharma OÜ Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük | 122 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.