ТОП по выручке 2019 · Maitseainete ja -kastmete tootmine
По годовым отчётам за 2019 год · Источник: Коммерческий регистр
- 37 129 943 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 35 530 870 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 5 612 960 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 3 736 550 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 1 314 000 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 1 113 193 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 1 107 623 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 403 818 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 75 672 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 38 075 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 33 422 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 24 706 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 16 303 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 7 831 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 164 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Aktsiaselts Santa Maria Maitseainete ja -kastmete tootmine | 37 129 943 € |
| 2 | Saue Production osaühing Maitseainete ja -kastmete tootmine | 35 530 870 € |
| 3 | Osaühing Polven Foods Maitseainete ja -kastmete tootmine | 5 612 960 € |
| 4 | Tarplani Kaubanduse Osaühing Maitseainete ja -kastmete tootmine | 3 736 550 € |
| 5 | Osaühing MAADLEX Maitseainete ja -kastmete tootmine | 1 314 000 € |
| 6 | V-shapes Nordic OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 1 113 193 € |
| 7 | Osaühing Raistel Maitseainete ja -kastmete tootmine | 1 107 623 € |
| 8 | Osaühing SFINX-E Maitseainete ja -kastmete tootmine | 403 818 € |
| 9 | Metakor OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 75 672 € |
| 10 | OÜ Hiiu Gourmet Maitseainete ja -kastmete tootmine | 38 075 € |
| 11 | Vürtsimeistrid OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 33 422 € |
| 12 | osaühing Mustjala Mustard Maitseainete ja -kastmete tootmine | 24 706 € |
| 13 | OÜ Lambert Productions Maitseainete ja -kastmete tootmine | 16 303 € |
| 14 | Good Gear OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 7 831 € |
| 15 | Vürtsid OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 164 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.