Выручка на работника — ТОП 2022 · Viljandi maakond
1 962 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- 14 784 €Lillekasvatus
- 14 482 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 14 453 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 14 318 €Liikuvad toitlustuskohad
- 14 122 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 13 996 €Kaubavedu maanteel
- 13 973 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 13 953 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 13 373 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 13 280 €Tööjõurent
- 12 872 €Kaubavedu maanteel
- 12 469 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 613Maerobic OÜ12 253 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 614OÜ Kelmikas12 200 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 11 982 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 10 041 €Muu toitlustamine
- 9 979 €Kirjandus- ja heliloome
- 9 873 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 9 716 €Lapsehoiuteenus
- 9 399 €Valmis betoonisegu tootmine
- 7 015 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 622Dersan OÜ5 679 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 623LilliMari OÜ2 932 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 1 711 €Toitlustamine üritustel
| # | Выручка на работника | |
|---|---|---|
| 601 | OÜ Rohekalda aiand Lillekasvatus | 14 784 € |
| 602 | Osaühing Trandeston Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 14 482 € |
| 603 | Osaühing Heimtali Hobusekasvandus Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 14 453 € |
| 604 | VLND Food Truck OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 14 318 € |
| 605 | Fruits and bees OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14 122 € |
| 606 | Serverinas OÜ Kaubavedu maanteel | 13 996 € |
| 607 | Puidu Päss OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13 973 € |
| 608 | osaühing Aaberi Kodumasinad Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 13 953 € |
| 609 | OÜ Kildu Hobused Muu mujal liigitamata teenindus | 13 373 € |
| 610 | Fellinwerk OÜ Tööjõurent | 13 280 € |
| 611 | Tarnekindlus OÜ Kaubavedu maanteel | 12 872 € |
| 612 | Osaühing Romiwell Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 12 469 € |
| 613 | Maerobic OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 12 253 € |
| 614 | OÜ Kelmikas Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 12 200 € |
| 615 | 17 Kevadet OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11 982 € |
| 616 | OÜ Feldmanni Köök Muu toitlustamine | 10 041 € |
| 617 | Kirjeldustõlge OÜ Kirjandus- ja heliloome | 9 979 € |
| 618 | SilentBD Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 9 873 € |
| 619 | Nõuga Mitte Jõuga OÜ Lapsehoiuteenus | 9 716 € |
| 620 | Mikser Betoon OÜ Valmis betoonisegu tootmine | 9 399 € |
| 621 | OÜ Bookswap International Veebiotsinguportaalide tegevus | 7 015 € |
| 622 | Dersan OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5 679 € |
| 623 | LilliMari OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 2 932 € |
| 624 | Morna Õnne talu OÜ Toitlustamine üritustel | 1 711 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
По уездам
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.