ТОП по обороту — последние 12 месяцев · Taastusravi
Оборот из деклараций по обороту, последние четыре квартала до 3 кв. 2026 · Источник: Налогово-таможенный департамент
- 174 936 €Taastusravi
- 172 449 €Taastusravi
- 120 609 €Taastusravi
- 96 471 €Taastusravi
- 91 906 €Taastusravi
- 62 208 €Taastusravi
- 37 923 €Taastusravi
- 34 926 €Taastusravi
- 28 474 €Taastusravi
- 3 767 €Taastusravi
- 1 736 €Taastusravi
- 420 €Taastusravi
- 362 €Taastusravi
- 255 €Taastusravi
- 24 €Taastusravi
| # | Оборот (12 месяцев) | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Massaažiterapeut Lea Roovik Taastusravi | 174 936 € |
| 2 | Sakrumi Tervisekeskus OÜ Taastusravi | 172 449 € |
| 3 | OÜ M.R. Therapy Taastusravi | 120 609 € |
| 4 | SPORDIRAVI OÜ Taastusravi | 96 471 € |
| 5 | Osaühing PROMELAUKS Taastusravi | 91 906 € |
| 6 | OÜ Paifys Taastusravi | 62 208 € |
| 7 | OÜ Razoone Taastusravi | 37 923 € |
| 8 | Hingamises OÜ Taastusravi | 34 926 € |
| 9 | Roholding OÜ Taastusravi | 28 474 € |
| 10 | OÜ FysioFlex Taastusravi | 3 767 € |
| 11 | OÜ Kõhukliinik Taastusravi | 1 736 € |
| 12 | OÜ LUNATUM Taastusravi | 420 € |
| 13 | Tervisealused OÜ Taastusravi | 362 € |
| 14 | PT Trigeenika OÜ Taastusravi | 255 € |
| 15 | PahemParem OÜ Taastusravi | 24 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте. Оборот — это сумма, задекларированная в декларациях по налогу с оборота. Выручка в годовом отчёте — отдельный показатель.
Другие показатели
Данные на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.