ТОП по обороту — последние 12 месяцев · Seakasvatus
Оборот из деклараций по обороту, последние четыре квартала до 3 кв. 2026 · Источник: Налогово-таможенный департамент
- 9 775 039 €Seakasvatus
- 4 633 446 €Seakasvatus
- 3 618 995 €Seakasvatus
- 3 494 369 €Seakasvatus
- 2 930 656 €Seakasvatus
- 2 668 191 €Seakasvatus
- 2 644 938 €Seakasvatus
- 2 403 600 €Seakasvatus
- 2 272 194 €Seakasvatus
- 2 037 035 €Seakasvatus
- 1 877 710 €Seakasvatus
- 1 549 109 €Seakasvatus
- 1 532 786 €Seakasvatus
- 1 334 611 €Seakasvatus
- 1 236 631 €Seakasvatus
- 1 166 524 €Seakasvatus
- 1 150 274 €Seakasvatus
- 1 089 647 €Seakasvatus
- 841 182 €Seakasvatus
- 679 498 €Seakasvatus
- 628 186 €Seakasvatus
- 319 964 €Seakasvatus
- 268 517 €Seakasvatus
- 219 252 €Seakasvatus
- 193 456 €Seakasvatus
- 181 292 €Seakasvatus
- 178 753 €Seakasvatus
- 166 862 €Seakasvatus
- 667 €Seakasvatus
| # | Оборот (12 месяцев) | |
|---|---|---|
| 1 | Atria Farmid OÜ Seakasvatus | 9 775 039 € |
| 2 | Saimre Seakasvatuse Osaühing Seakasvatus | 4 633 446 € |
| 3 | Vasula Farmid OÜ Seakasvatus | 3 618 995 € |
| 4 | Osaühing Hinnu Seafarm Seakasvatus | 3 494 369 € |
| 5 | Osaühing Lõpe Agro Seakasvatus | 2 930 656 € |
| 6 | Osaühing Vinimex Seakasvatus | 2 668 191 € |
| 7 | Valjala Seakasvatuse Osaühing Seakasvatus | 2 644 938 € |
| 8 | Osaühing Saare Peekon Seakasvatus | 2 403 600 € |
| 9 | OÜ Linnamäe Peekon Seakasvatus | 2 272 194 € |
| 10 | Osaühing Ääre Seakasvatus Seakasvatus | 2 037 035 € |
| 11 | Osaühing Kõpsta Seafarm Seakasvatus | 1 877 710 € |
| 12 | Viru Peekon OÜ Seakasvatus | 1 549 109 € |
| 13 | Osaühing Kriidisoo Seakasvatus | 1 532 786 € |
| 14 | Osaühing Saaremaa Seakasvatused Seakasvatus | 1 334 611 € |
| 15 | OÜ TRIIGI SEAKASVATUS Seakasvatus | 1 236 631 € |
| 16 | Osaühing KAUBI FARMID Seakasvatus | 1 166 524 € |
| 17 | Osaühing Oleg Grossi talu Seakasvatus | 1 150 274 € |
| 18 | OÜ VAJANGU PEEKON Seakasvatus | 1 089 647 € |
| 19 | osaühing Oss Seakasvatus | 841 182 € |
| 20 | Eesti Tõusigade Aretusühistu Seakasvatus | 679 498 € |
| 21 | Paistu Farmer OÜ Seakasvatus | 628 186 € |
| 22 | Sääsepaju OÜ Seakasvatus | 319 964 € |
| 23 | Osaühing Hanval Grupp Seakasvatus | 268 517 € |
| 24 | Osaühing Nurkse Seafarm Seakasvatus | 219 252 € |
| 25 | Osaühing Raikküla Seakasvatus Seakasvatus | 193 456 € |
| 26 | Paju Sigala OÜ Seakasvatus | 181 292 € |
| 27 | Osaühing Tungaltera Seakasvatus | 178 753 € |
| 28 | OÜ Famulor Seakasvatus | 166 862 € |
| 29 | Osaühing Kirro Seakasvatus | 667 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте. Оборот — это сумма, задекларированная в декларациях по налогу с оборота. Выручка в годовом отчёте — отдельный показатель.
Другие показатели
Данные на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.