EMTAK 42131
Silla- ja tunneliehitus
EMTAK 42131 · selles tegevusalas on 23 ettevõtet. Neist 18 on müügituluga. Müügitulu mediaan on 629 446 €, töötaja kohta 78 681 €.
- Ettevõtteid
- 23
- Müügituluga ettevõtteid
- 18
- Müügitulu (mediaan)
- 629 446 €
- Müügitulu töötaja kohta (mediaan)
- 78 681 €
- Tööjõukulu töötaja kohta kuus (mediaan)
- 2 172 €
- Maksuvõlaga
- 0
Ettevõtted selles tegevusalas
| Maakond | Registrisse kantud | |
|---|---|---|
| Betooni Insenerid OÜ | Harju maakond | 05.05.2020 |
| Concrete Highways OÜ | Pärnu maakond | 08.08.2008 |
| ConTech OÜ | Tartu maakond | 21.07.2026 |
| Estlana OÜ | Tartu maakond | 28.04.2020 |
| Estland Bridges OÜ | Harju maakond | 26.04.2024 |
| HIGHWAY ENGINEERING OÜ | Harju maakond | 21.05.2015 |
| HM Infra OÜ | Harju maakond | 18.03.2026 |
| INF INFRA OÜ | Harju maakond | 13.01.2022 |
| INTERSYSTEM OÜ | Viljandi maakond | 28.05.2013 |
| LT Ehitus OÜ | Harju maakond | 05.11.2014 |
| osaühing Cavalone | Pärnu maakond | 05.12.2002 |
| Osaühing Järelpinge Inseneribüroo | Harju maakond | 08.05.2003 |
| Osaühing L.J.A. Ehitus | Pärnu maakond | 21.12.2022 |
| Osaühingu Tilts Eesti filiaal | Harju maakond | 26.08.1996 |
| OÜ Kingat | Lääne maakond | 10.05.2018 |
| OÜ Koobas | Tartu maakond | 31.10.2008 |
| OÜ WestRoad | Järva maakond | 03.03.2011 |
| RII Ehitus Grupp OÜ | Pärnu maakond | 05.04.2021 |
| Safeway OÜ | Jõgeva maakond | 01.07.2015 |
| SER OÜ | Harju maakond | 28.08.2019 |
| Tõrva Haldus OÜ | Valga maakond | 20.03.2017 |
| Vennaste OÜ | Lääne maakond | 22.10.2013 |
| VLM Shipping OÜ | Harju maakond | 29.10.2008 |
Suurima müügituluga ettevõtted
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 18 680 071 €Silla- ja tunneliehitus
- 16 660 735 €Silla- ja tunneliehitus
- 3 004 803 €Silla- ja tunneliehitus
- 1 878 345 €Silla- ja tunneliehitus
- 1 202 338 €Silla- ja tunneliehitus
- 1 121 312 €Silla- ja tunneliehitus
- 735 380 €Silla- ja tunneliehitus
- 629 446 €Silla- ja tunneliehitus
- 211 035 €Silla- ja tunneliehitus
- 187 842 €Silla- ja tunneliehitus
- 92 251 €Silla- ja tunneliehitus
- 20 017 €Silla- ja tunneliehitus
- 11 900 €Silla- ja tunneliehitus
| # | Aasta | Müügitulu | |
|---|---|---|---|
| 1 | INF INFRA OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 18 680 071 € |
| 2 | Osaühing Järelpinge Inseneribüroo Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 16 660 735 € |
| 3 | Concrete Highways OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 3 004 803 € |
| 4 | HIGHWAY ENGINEERING OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 1 878 345 € |
| 5 | OÜ Kingat Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 1 202 338 € |
| 6 | OÜ WestRoad Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 1 121 312 € |
| 7 | Osaühing L.J.A. Ehitus Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 735 380 € |
| 8 | INTERSYSTEM OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 629 446 € |
| 9 | RII Ehitus Grupp OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 211 035 € |
| 10 | Safeway OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 187 842 € |
| 11 | Vennaste OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 92 251 € |
| 12 | Tõrva Haldus OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 20 017 € |
| 13 | Estlana OÜ Silla- ja tunneliehitus | 2025 | 11 900 € |
Lähedased tegevusalad
Mujal liigitamata rajatiste ehitusMaanteede ja kiirteede ehitusElektri- ja sidevõrkude ehitusVee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusVee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusKaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimineVesiehitusRaudteede ja metroo ehitusMujal liigitamata rajatiste ehitusTeede ja kiirteede ehitusElektri- ja sidevõrkude ehitus
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.