EMTAK 15122
Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm)
EMTAK 15122 · selles tegevusalas on 8 ettevõtet. Neist 6 on müügituluga. Müügitulu mediaan on 119 481 €, töötaja kohta 42 741 €. Maksuvõlg on 1 ettevõttel.
- Ettevõtteid
- 8
- Müügituluga ettevõtteid
- 6
- Müügitulu (mediaan)
- 119 481 €
- Müügitulu töötaja kohta (mediaan)
- 42 741 €
- Tööjõukulu töötaja kohta kuus (mediaan)
- 1 450 €
- Maksuvõlaga
- 1
Ettevõtted selles tegevusalas
| Maakond | Registrisse kantud | |
|---|---|---|
| Hobuhooldus OÜ | Pärnu maakond | 08.06.2026 |
| HORSESEVOLUTION OÜ | Harju maakond | 17.09.2024 |
| Imreline OÜ | Tartu maakond | 17.12.2018 |
| Leathers OÜ | Hiiu maakond | 21.11.2008 |
| OÜ POEESIA LABOR | Pärnu maakond | 23.01.2017 |
| OÜ Rammstein | Viljandi maakond | 21.03.2003 |
| Sadulsepp24 OÜ | Harju maakond | 30.12.2015 |
| Valjas OÜ | Lääne maakond | 21.03.2012 |
Suurima müügituluga ettevõtted
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 210 319 €Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm)
- 186 814 €Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm)
- 128 223 €Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm)
- 110 739 €Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm)
| # | Aasta | Müügitulu | |
|---|---|---|---|
| 1 | Imreline OÜ Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) | 2025 | 210 319 € |
| 2 | Sadulsepp24 OÜ Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) | 2025 | 186 814 € |
| 3 | Valjas OÜ Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) | 2025 | 128 223 € |
| 4 | OÜ Rammstein Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) | 2025 | 110 739 € |
Lähedased tegevusalad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.