EMTAK 14291
Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
EMTAK 14291 · selles tegevusalas on 8 ettevõtet. Neist 7 on müügituluga. Müügitulu mediaan on 22 768 €, töötaja kohta 33 819 €. Maksuvõlg on 1 ettevõttel.
- Ettevõtteid
- 8
- Müügituluga ettevõtteid
- 7
- Müügitulu (mediaan)
- 22 768 €
- Müügitulu töötaja kohta (mediaan)
- 33 819 €
- Tööjõukulu töötaja kohta kuus (mediaan)
- 1 719 €
- Maksuvõlaga
- 1
Ettevõtted selles tegevusalas
| Maakond | Registrisse kantud | |
|---|---|---|
| Emma-Elfriide OÜ | Harju maakond | 07.09.2015 |
| Inala Kangad OÜ | Saare maakond | 15.10.2024 |
| Luther Recovery OÜ | Pärnu maakond | 24.11.2025 |
| MARI MASSO MILLINERY OÜ | Harju maakond | 17.11.2020 |
| Osaühing Adlertiina | Harju maakond | 11.01.2000 |
| osaühing Wigen Sindi | Pärnu maakond | 19.09.1996 |
| OÜ Katico | Lääne maakond | 15.10.2008 |
| Velmard OÜ | Harju maakond | 25.02.1998 |
Suurima müügituluga ettevõtted
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 913 104 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 857 635 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 130 293 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 22 768 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 5 790 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 1 507 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
- 429 €Peakatete valmistamine, k.a karusnahast
| # | Aasta | Müügitulu | |
|---|---|---|---|
| 1 | Velmard OÜ Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 913 104 € |
| 2 | osaühing Wigen Sindi Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 857 635 € |
| 3 | OÜ Katico Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 130 293 € |
| 4 | Emma-Elfriide OÜ Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 22 768 € |
| 5 | MARI MASSO MILLINERY OÜ Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 5 790 € |
| 6 | Osaühing Adlertiina Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 1 507 € |
| 7 | Inala Kangad OÜ Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | 2025 | 429 € |
Lähedased tegevusalad
Pealisrõivaste tootmineMuude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmineMuude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatööSilmkoe- ja heegelrõivaste tootmineMuude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmineMuude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmineMuude rõivaste ja rõivalisandite tootmineAlusrõivaste tootmineTöörõivaste tootmineMuude silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine, nt pulloverid, kampsunid jms tootedAlusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmineNahast ja karusnahast rõivaste tootmine
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.