EMTAK 01631
Saagikoristusjärgsed tegevused
EMTAK 01631 · selles tegevusalas on 69 ettevõtet. Neist 51 on müügituluga. Müügitulu mediaan on 31 500 €, töötaja kohta 53 079 €. Maksuvõlg on 7 ettevõttel.
- Ettevõtteid
- 69
- Müügituluga ettevõtteid
- 51
- Müügitulu (mediaan)
- 31 500 €
- Müügitulu töötaja kohta (mediaan)
- 53 079 €
- Tööjõukulu töötaja kohta kuus (mediaan)
- 1 066 €
- Maksuvõlaga
- 7
Suurima müügituluga ettevõtted
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 1 449 860 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 925 372 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 880 955 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 370 089 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 274 205 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 171 791 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 161 866 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 144 850 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 135 436 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 103 424 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 61 227 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 59 220 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 53 079 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 40 183 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 34 663 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 31 500 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 28 653 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 24 725 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 20 139 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 17 055 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 15 035 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14 311 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 10 163 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 9 600 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 7 442 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5 694 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2 500 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1 585 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1 469 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 689 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 288 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Aasta | Müügitulu | |
|---|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 1 449 860 € |
| 2 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 925 372 € |
| 3 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 880 955 € |
| 4 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 370 089 € |
| 5 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 274 205 € |
| 6 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 171 791 € |
| 7 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 161 866 € |
| 8 | PR Varahaldus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 144 850 € |
| 9 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 135 436 € |
| 10 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 103 424 € |
| 11 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 61 227 € |
| 12 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 59 220 € |
| 13 | MABOPEST OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 53 079 € |
| 14 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 40 183 € |
| 15 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 34 663 € |
| 16 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 31 500 € |
| 17 | Mave Põllumajandusteenus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 28 653 € |
| 18 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 24 725 € |
| 19 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 20 139 € |
| 20 | MANMAR OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 17 055 € |
| 21 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 15 035 € |
| 22 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 14 311 € |
| 23 | OÜ MelMer Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 10 163 € |
| 24 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 9 600 € |
| 25 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 7 442 € |
| 26 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 5 694 € |
| 27 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 2 500 € |
| 28 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 1 585 € |
| 29 | Küti Mäeveski OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 1 469 € |
| 30 | MakTrack OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 689 € |
| 31 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 2025 | 288 € |
Lähedased tegevusalad
SegapõllumajandusTeravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusKöögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatusMuu veislaste ja pühvlikasvatusTaimekasvatuse abitegevusedPiimakarjakasvatusMuu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusMesindusÜheaastaste põllukultuuride kasvatusJahindus ja seda teenindavad tegevusaladLamba- ja kitsekasvatusMesindus
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.