Kasumi TOP 2025 · Matuseteenindus
2025. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 79 346 €Matuseteenindus
- 48 569 €Matuseteenindus
- 20 686 €Matuseteenindus
- 15 902 €Matuseteenindus
- 13 457 €Matuseteenindus
- 8 230 €Matuseteenindus
- 5 854 €Matuseteenindus
- 3 949 €Matuseteenindus
- 1 476 €Matuseteenindus
- 1 023 €Matuseteenindus
- 952 €Matuseteenindus
- 372 €Matuseteenindus
- 260 €Matuseteenindus
- 252 €Matuseteenindus
- 210 €Matuseteenindus
- 95 €Matuseteenindus
- 82 €Matuseteenindus
- 3 €Matuseteenindus
- 0 €Matuseteenindus
- −31 €Matuseteenindus
- −1 551 €Matuseteenindus
- −5 088 €Matuseteenindus
- −21 824 €Matuseteenindus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 1 | Matusebüroo MT Memoris OÜ Matuseteenindus | 79 346 € |
| 2 | Osaühing JM IGAVIK Matuseteenindus | 48 569 € |
| 3 | GREENCOM OÜ Matuseteenindus | 20 686 € |
| 4 | Külmataat OÜ Matuseteenindus | 15 902 € |
| 5 | Sõnaviis OÜ Matuseteenindus | 13 457 € |
| 6 | VIP Trade OÜ Matuseteenindus | 8 230 € |
| 7 | Viljandi kalmistuteenused OÜ Matuseteenindus | 5 854 € |
| 8 | Vanem Vend OÜ Matuseteenindus | 3 949 € |
| 9 | OÜ Rivelle Matuseteenindus | 1 476 € |
| 10 | Memora World OÜ Matuseteenindus | 1 023 € |
| 11 | osaühing Võru Tavand Matuseteenindus | 952 € |
| 12 | AccAiren Med OÜ Matuseteenindus | 372 € |
| 13 | OÜ Kesklinna Matusekeskus Matuseteenindus | 260 € |
| 14 | Viru Matusebüroo OÜ Matuseteenindus | 252 € |
| 15 | Mramor Kivi OÜ Matuseteenindus | 210 € |
| 16 | Petkon OÜ Matuseteenindus | 95 € |
| 17 | MRJ Teenused OÜ Matuseteenindus | 82 € |
| 18 | OÜ Matusekeskus Matuseteenindus | 3 € |
| 19 | Tartumaa Matusebüroo OÜ Matuseteenindus | 0 € |
| 20 | SUMERI OÜ Matuseteenindus | −31 € |
| 21 | Helandro OÜ Matuseteenindus | −1 551 € |
| 22 | Mälestuskivid OÜ Matuseteenindus | −5 088 € |
| 23 | KA&M Matusebüroo OÜ Matuseteenindus | −21 824 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.