Kasumi TOP 2025 · Muusikute lavaline tegevus
591 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- −8 907 €Muusikute lavaline tegevus
- 902Nu Beat OÜ−10 387 €Muusikute lavaline tegevus
- −10 873 €Muusikute lavaline tegevus
- −11 055 €Muusikute lavaline tegevus
- −11 340 €Muusikute lavaline tegevus
- −11 723 €Muusikute lavaline tegevus
- 907Kroomkuu OÜ−11 907 €Muusikute lavaline tegevus
- −11 979 €Muusikute lavaline tegevus
- 909OÜ pleilist−13 030 €Muusikute lavaline tegevus
- −13 383 €Muusikute lavaline tegevus
- 911MM Music OÜ−13 407 €Muusikute lavaline tegevus
- −13 723 €Muusikute lavaline tegevus
- −14 944 €Muusikute lavaline tegevus
- 914Sula OÜ−16 017 €Muusikute lavaline tegevus
- −16 145 €Muusikute lavaline tegevus
- −16 648 €Muusikute lavaline tegevus
- −18 454 €Muusikute lavaline tegevus
- 918Lightroom OÜ−19 588 €Muusikute lavaline tegevus
- −21 117 €Muusikute lavaline tegevus
- −25 199 €Muusikute lavaline tegevus
- 921Bullerby OÜ−31 754 €Muusikute lavaline tegevus
- −33 884 €Muusikute lavaline tegevus
- 923OÜ Kirsiniit−49 573 €Muusikute lavaline tegevus
- −55 765 €Muusikute lavaline tegevus
- 925ARTUNION OÜ−209 967 €Muusikute lavaline tegevus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 901 | Sethh Sound OÜ Muusikute lavaline tegevus | −8 907 € |
| 902 | Nu Beat OÜ Muusikute lavaline tegevus | −10 387 € |
| 903 | OÜ Hõbehaamer Muusikute lavaline tegevus | −10 873 € |
| 904 | Bosse Events OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 055 € |
| 905 | OÜ LKO Lahendused Muusikute lavaline tegevus | −11 340 € |
| 906 | Showbusiness OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 723 € |
| 907 | Kroomkuu OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 907 € |
| 908 | The orchestra L.o.t.S. OÜ Muusikute lavaline tegevus | −11 979 € |
| 909 | OÜ pleilist Muusikute lavaline tegevus | −13 030 € |
| 910 | OLLIE Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | −13 383 € |
| 911 | MM Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | −13 407 € |
| 912 | Drive It Up Stuudio OÜ Muusikute lavaline tegevus | −13 723 € |
| 913 | Rubiku Kuubik OÜ Muusikute lavaline tegevus | −14 944 € |
| 914 | Sula OÜ Muusikute lavaline tegevus | −16 017 € |
| 915 | Osaühing DRO Stuudio Muusikute lavaline tegevus | −16 145 € |
| 916 | OÜ PILT JA HELI Muusikute lavaline tegevus | −16 648 € |
| 917 | ESTONIIA MUSE OÜ Muusikute lavaline tegevus | −18 454 € |
| 918 | Lightroom OÜ Muusikute lavaline tegevus | −19 588 € |
| 919 | Full House Agency OÜ Muusikute lavaline tegevus | −21 117 € |
| 920 | OSAÜHING UNFORGIVEN Muusikute lavaline tegevus | −25 199 € |
| 921 | Bullerby OÜ Muusikute lavaline tegevus | −31 754 € |
| 922 | KREIT MARKETING OÜ Muusikute lavaline tegevus | −33 884 € |
| 923 | OÜ Kirsiniit Muusikute lavaline tegevus | −49 573 € |
| 924 | Sunbeam Productions OÜ Muusikute lavaline tegevus | −55 765 € |
| 925 | ARTUNION OÜ Muusikute lavaline tegevus | −209 967 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.