Kasumi TOP 2025 · Sõiduõpe
207 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 301Õpijuhiks OÜ−4 741 €Sõiduõpe
- 302PRACTIZE OÜ−5 165 €Sõiduõpe
- −5 292 €Sõiduõpe
- −5 415 €Sõiduõpe
- −5 483 €Sõiduõpe
- −5 695 €Sõiduõpe
- −6 695 €Sõiduõpe
- 308Gepri OÜ−6 884 €Sõiduõpe
- 309Forli OÜ−6 927 €Sõiduõpe
- −7 096 €Sõiduõpe
- −7 173 €Sõiduõpe
- −7 995 €Sõiduõpe
- 313Evest OÜ−8 040 €Sõiduõpe
- −8 150 €Sõiduõpe
- −8 258 €Sõiduõpe
- 316Aarnaad OÜ−8 305 €Sõiduõpe
- −8 391 €Sõiduõpe
- −8 850 €Sõiduõpe
- 319Erinaco OÜ−9 088 €Sõiduõpe
- −10 372 €Sõiduõpe
- −11 333 €Sõiduõpe
- −11 373 €Sõiduõpe
- −11 419 €Sõiduõpe
- −11 585 €Sõiduõpe
- −12 688 €Sõiduõpe
- −12 878 €Sõiduõpe
- −12 899 €Sõiduõpe
- −13 205 €Sõiduõpe
- −13 555 €Sõiduõpe
- −14 019 €Sõiduõpe
- −15 942 €Sõiduõpe
- −17 099 €Sõiduõpe
- −17 252 €Sõiduõpe
- −17 589 €Sõiduõpe
- −21 785 €Sõiduõpe
- −22 581 €Sõiduõpe
- 337Paadiluba OÜ−25 211 €Sõiduõpe
- 338SÕIDUÕPPE OÜ−30 022 €Sõiduõpe
- −52 375 €Sõiduõpe
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 301 | Õpijuhiks OÜ Sõiduõpe | −4 741 € |
| 302 | PRACTIZE OÜ Sõiduõpe | −5 165 € |
| 303 | Altera Garage OÜ Sõiduõpe | −5 292 € |
| 304 | Osaühing WOODEN ROBOT Sõiduõpe | −5 415 € |
| 305 | Driving course OÜ Sõiduõpe | −5 483 € |
| 306 | OÜ Vampsi Autokool Sõiduõpe | −5 695 € |
| 307 | osaühing JÄRVA AUTOKOOL Sõiduõpe | −6 695 € |
| 308 | Gepri OÜ Sõiduõpe | −6 884 € |
| 309 | Forli OÜ Sõiduõpe | −6 927 € |
| 310 | Tõnis Mägi Autokool OÜ Sõiduõpe | −7 096 € |
| 311 | KapteniABC OÜ Sõiduõpe | −7 173 € |
| 312 | Mustamäe Autokool Osaühing Sõiduõpe | −7 995 € |
| 313 | Evest OÜ Sõiduõpe | −8 040 € |
| 314 | Osaühing NORAX KOOLITUS Sõiduõpe | −8 150 € |
| 315 | GO Autokool OÜ Sõiduõpe | −8 258 € |
| 316 | Aarnaad OÜ Sõiduõpe | −8 305 € |
| 317 | Liiklusõpe OÜ Sõiduõpe | −8 391 € |
| 318 | NoStress Autokool OÜ Sõiduõpe | −8 850 € |
| 319 | Erinaco OÜ Sõiduõpe | −9 088 € |
| 320 | Osaühing Annely Autokool Sõiduõpe | −10 372 € |
| 321 | JUST DRIVE OÜ Sõiduõpe | −11 333 € |
| 322 | OÜ AUTRA KOOLITUS Sõiduõpe | −11 373 € |
| 323 | osaühing KAGUKAAR Sõiduõpe | −11 419 € |
| 324 | AV Rae Liikluskoolituse OÜ Sõiduõpe | −11 585 € |
| 325 | Aire Tammik Autokool OÜ Sõiduõpe | −12 688 € |
| 326 | Osaühing Viru AUTOM Sõiduõpe | −12 878 € |
| 327 | Autom Tallinna Autokool OÜ Sõiduõpe | −12 899 € |
| 328 | Altera Autokool OÜ Sõiduõpe | −13 205 € |
| 329 | Osaühing Motokoolitus Sõiduõpe | −13 555 € |
| 330 | OÜ Baltic Yachting Club Sõiduõpe | −14 019 € |
| 331 | Stalker Autokool Osaühing Sõiduõpe | −15 942 € |
| 332 | OSAÜHING ERMAN AUTOKOOL Sõiduõpe | −17 099 € |
| 333 | OÜ CAPITELLUM Sõiduõpe | −17 252 € |
| 334 | OÜ Pärnu Merenduskeskus Sõiduõpe | −17 589 € |
| 335 | Libedasõit OÜ Sõiduõpe | −21 785 € |
| 336 | Hiiu Autokeskus OÜ Sõiduõpe | −22 581 € |
| 337 | Paadiluba OÜ Sõiduõpe | −25 211 € |
| 338 | SÕIDUÕPPE OÜ Sõiduõpe | −30 022 € |
| 339 | osaühing VASARA AUTOKOOL Sõiduõpe | −52 375 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.