Kasumi TOP 2025 · Laondus
2025. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 90 327 €Laondus
- 62 143 €Laondus
- 38 282 €Laondus
- 21 975 €Laondus
- 15 239 €Laondus
- 13 520 €Laondus
- 11 444 €Laondus
- 8 247 €Laondus
- 6 999 €Laondus
- 4 740 €Laondus
- 1 703 €Laondus
- 1 581 €Laondus
- 1 318 €Laondus
- 1 119 €Laondus
- 979 €Laondus
- 16OÜ Neuf846 €Laondus
- 404 €Laondus
- 18R64 OÜ76 €Laondus
- 60 €Laondus
- 20Mlog OÜ5 €Laondus
- 0 €Laondus
- 0 €Laondus
- −996 €Laondus
- −997 €Laondus
- −1 902 €Laondus
- −9 182 €Laondus
- −9 395 €Laondus
- −14 959 €Laondus
- −42 154 €Laondus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 1 | Bulteno OÜ Laondus | 90 327 € |
| 2 | ATEAM OÜ Laondus | 62 143 € |
| 3 | PFO OÜ Laondus | 38 282 € |
| 4 | OÜ Saffer Laondus | 21 975 € |
| 5 | Osaühing Kuremaa Klii Laondus | 15 239 € |
| 6 | STORAGE EXPRESS OÜ Laondus | 13 520 € |
| 7 | Yakaia OÜ Laondus | 11 444 € |
| 8 | Tristock OÜ Laondus | 8 247 € |
| 9 | Art Baltic Consulting OÜ Laondus | 6 999 € |
| 10 | OÜ ALFATRON Laondus | 4 740 € |
| 11 | Osaühing VILKSAT Laondus | 1 703 € |
| 12 | Estonian Log Houses OÜ Laondus | 1 581 € |
| 13 | SENDIX OÜ Laondus | 1 318 € |
| 14 | Logmost Group OÜ Laondus | 1 119 € |
| 15 | Agroteenindusühistu Laondus | 979 € |
| 16 | OÜ Neuf Laondus | 846 € |
| 17 | Laotrans Kaubandus OÜ Laondus | 404 € |
| 18 | R64 OÜ Laondus | 76 € |
| 19 | Hailun OÜ Laondus | 60 € |
| 20 | Mlog OÜ Laondus | 5 € |
| 21 | Corgiinvest OÜ Laondus | 0 € |
| 22 | Terakesed OÜ Laondus | 0 € |
| 23 | Heteko OÜ Laondus | −996 € |
| 24 | Kerkir OÜ Laondus | −997 € |
| 25 | Metsaott OÜ Laondus | −1 902 € |
| 26 | Softar OÜ Laondus | −9 182 € |
| 27 | AB-Handling Estonia OÜ Laondus | −9 395 € |
| 28 | BAYOLA OÜ Laondus | −14 959 € |
| 29 | Osaühing Kasekeskus Laondus | −42 154 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.