Kasumi TOP 2025 · Sõitjate juhuvedu maanteel
548 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 901A2 GRUPP OÜ−26 775 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 902ADEM TAXO OÜ−28 981 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- −33 120 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 904Ritmarks OÜ−59 890 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 905MK Reis OÜ−122 427 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 906AS INF T−242 000 €Sõitjate juhuvedu maanteel
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 901 | A2 GRUPP OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | −26 775 € |
| 902 | ADEM TAXO OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | −28 981 € |
| 903 | Osaühing Tigris Altaica Sõitjate juhuvedu maanteel | −33 120 € |
| 904 | Ritmarks OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | −59 890 € |
| 905 | MK Reis OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | −122 427 € |
| 906 | AS INF T Sõitjate juhuvedu maanteel | −242 000 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.