Kasumi TOP 2025 · Mootorsõidukite jaemüük
476 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- −199 766 €Mootorsõidukite jaemüük
- −208 101 €Mootorsõidukite jaemüük
- −226 931 €Mootorsõidukite jaemüük
- −236 527 €Mootorsõidukite jaemüük
- −238 596 €Mootorsõidukite jaemüük
- 906KLB OÜ−275 895 €Mootorsõidukite jaemüük
- −280 423 €Mootorsõidukite jaemüük
- −283 468 €Mootorsõidukite jaemüük
- −372 503 €Mootorsõidukite jaemüük
- −558 905 €Mootorsõidukite jaemüük
- −563 918 €Mootorsõidukite jaemüük
- −596 000 €Mootorsõidukite jaemüük
- −598 986 €Mootorsõidukite jaemüük
- −652 199 €Mootorsõidukite jaemüük
- −677 839 €Mootorsõidukite jaemüük
- 916Decem OÜ−758 940 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 019 650 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 039 406 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 047 474 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 160 932 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 220 998 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 260 784 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 616 346 €Mootorsõidukite jaemüük
- −1 713 416 €Mootorsõidukite jaemüük
- −2 306 923 €Mootorsõidukite jaemüük
- 926Veho OÜ−6 027 062 €Mootorsõidukite jaemüük
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 901 | Heidenline OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −199 766 € |
| 902 | Osaühing Moneklar Mootorsõidukite jaemüük | −208 101 € |
| 903 | ABC MOTORS AS Mootorsõidukite jaemüük | −226 931 € |
| 904 | Topauto Pärnu Osaühing Mootorsõidukite jaemüük | −236 527 € |
| 905 | osaühing Uuemõisa Autokeskus Mootorsõidukite jaemüük | −238 596 € |
| 906 | KLB OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −275 895 € |
| 907 | Moller Auto Viru OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −280 423 € |
| 908 | SKO Motors OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −283 468 € |
| 909 | Aktsiaselts Topauto Tartu Mootorsõidukite jaemüük | −372 503 € |
| 910 | Aktsiaselts VIKING MOTORS Mootorsõidukite jaemüük | −558 905 € |
| 911 | OÜ International Drilling Equipment Company Mootorsõidukite jaemüük | −563 918 € |
| 912 | OÜ Ideal Auto Mootorsõidukite jaemüük | −596 000 € |
| 913 | City Motors Aktsiaselts Mootorsõidukite jaemüük | −598 986 € |
| 914 | Department of Future OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −652 199 € |
| 915 | Scuderia Tallinn OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −677 839 € |
| 916 | Decem OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −758 940 € |
| 917 | EN Valduse Osaühing Mootorsõidukite jaemüük | −1 019 650 € |
| 918 | Aktsiaselts United Motors Mootorsõidukite jaemüük | −1 039 406 € |
| 919 | Luxury Motors OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −1 047 474 € |
| 920 | BEEGS GRUPP OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −1 160 932 € |
| 921 | Elke Kuressaare OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −1 220 998 € |
| 922 | OÜ Nordauto Grupp Mootorsõidukite jaemüük | −1 260 784 € |
| 923 | Reval Auto Esindused OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −1 616 346 € |
| 924 | Auto Bassadone OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −1 713 416 € |
| 925 | Moller Auto Tallinn OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −2 306 923 € |
| 926 | Veho OÜ Mootorsõidukite jaemüük | −6 027 062 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.