Kasumi TOP 2025 · Värvimine ja klaasimine
122 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 201VÄRVLA OÜ−26 636 €Värvimine ja klaasimine
- 202Avamark OÜ−27 274 €Värvimine ja klaasimine
- −29 099 €Värvimine ja klaasimine
- −33 846 €Värvimine ja klaasimine
- −37 495 €Värvimine ja klaasimine
- −52 085 €Värvimine ja klaasimine
- −58 831 €Värvimine ja klaasimine
- 208HOLKEN OÜ−99 901 €Värvimine ja klaasimine
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 201 | VÄRVLA OÜ Värvimine ja klaasimine | −26 636 € |
| 202 | Avamark OÜ Värvimine ja klaasimine | −27 274 € |
| 203 | OÜ Tuusakoondis Värvimine ja klaasimine | −29 099 € |
| 204 | OÜ DEKOOR GRUPP Värvimine ja klaasimine | −33 846 € |
| 205 | Osaühing Helliston Värvimine ja klaasimine | −37 495 € |
| 206 | OÜ Arkadel Klaas Värvimine ja klaasimine | −52 085 € |
| 207 | osaühing Novel Viimistlus Värvimine ja klaasimine | −58 831 € |
| 208 | HOLKEN OÜ Värvimine ja klaasimine | −99 901 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.