Kasumi TOP 2025 · Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
69 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- −101 309 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −109 762 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −109 944 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −116 002 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 105OÜ Loo Vesi−116 474 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −119 725 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 107UNICLEAN OÜ−185 760 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −192 362 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −234 531 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −240 011 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −247 465 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −281 957 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 113OÜ TAPA VESI−296 715 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −299 248 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −319 547 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −392 650 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −527 305 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −696 899 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −841 949 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −1 159 616 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −1 255 858 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −1 427 379 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 101 | Flovac Nordic OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −101 309 € |
| 102 | OÜ Aseri Kommunaal Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −109 762 € |
| 103 | Osaühing Loksa Haljastus Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −109 944 € |
| 104 | Osaühing Mulgi Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −116 002 € |
| 105 | OÜ Loo Vesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −116 474 € |
| 106 | Osaühing Ramsi VK Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −119 725 € |
| 107 | UNICLEAN OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −185 760 € |
| 108 | Aktsiaselts Häädemeeste VK Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −192 362 € |
| 109 | Osaühing Saarde Kommunaal Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −234 531 € |
| 110 | aktsiaselts PÄRNU VESI Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −240 011 € |
| 111 | OÜ Kuusalu Soojus Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −247 465 € |
| 112 | aktsiaselts Mako Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −281 957 € |
| 113 | OÜ TAPA VESI Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −296 715 € |
| 114 | Aktsiaselts KOVEK Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −299 248 € |
| 115 | OSAÜHING TÕRVA VEEJÕUD Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −319 547 € |
| 116 | Põltsamaa Vesi OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −392 650 € |
| 117 | Aktsiaselts Sillamäe-Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −527 305 € |
| 118 | AS VALGA VESI Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −696 899 € |
| 119 | osaühing Kohila Maja Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −841 949 € |
| 120 | Osaühing JÄRVE BIOPUHASTUS Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −1 159 616 € |
| 121 | Aktsiaselts Matsalu Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −1 255 858 € |
| 122 | Aktsiaselts Narva Vesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −1 427 379 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.