Kasumi TOP 2025 · Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
112 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 201Bacton OÜ−13 481 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 202AZJOOGID OÜ−13 628 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −14 371 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −14 385 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −14 978 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −16 162 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −17 768 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −18 586 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −19 016 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −20 206 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −21 579 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 212OÜ EstBerry−23 024 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 213HORTITEH OÜ−28 313 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 214Astelpaju OÜ−30 052 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 215OÜ Maheland−37 694 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −40 648 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- −80 833 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 201 | Bacton OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −13 481 € |
| 202 | AZJOOGID OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −13 628 € |
| 203 | OÜ Univere PM Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −14 371 € |
| 204 | Eesti Saskatoon OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −14 385 € |
| 205 | OÜ Moosese talu marjad Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −14 978 € |
| 206 | RÕÕSA TALU OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −16 162 € |
| 207 | HELME MAASIKAKASVATUSE OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −17 768 € |
| 208 | Saviallika OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −18 586 € |
| 209 | Austerkeld OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −19 016 € |
| 210 | osaühing VATROKE Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −20 206 € |
| 211 | Marjamaa Kinnisvara OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −21 579 € |
| 212 | OÜ EstBerry Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −23 024 € |
| 213 | HORTITEH OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −28 313 € |
| 214 | Astelpaju OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −30 052 € |
| 215 | OÜ Maheland Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −37 694 € |
| 216 | OÜ Raadiko Talu Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −40 648 € |
| 217 | Oksa Marjamaa talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | −80 833 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.