Kasumi TOP 2024 · Metsaraie
298 ettevõtet 2024. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −187 745 €Metsavarumine
- −191 017 €Metsavarumine
- −279 237 €Metsaraie
- −306 668 €Metsavarumine
- 505Lumbar OÜ−586 982 €Metsavarumine
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 501 | OÜ Picea Grupp Metsavarumine | −187 745 € |
| 502 | Sindlivabrik OÜ Metsavarumine | −191 017 € |
| 503 | BTF2 Lamda OÜ Metsaraie | −279 237 € |
| 504 | Graanul Hake AS Metsavarumine | −306 668 € |
| 505 | Lumbar OÜ Metsavarumine | −586 982 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.