Kasumi TOP 2023 · Värvimine ja klaasimine
122 ettevõtet 2023. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- 201Avamark OÜ−10 029 €Värvimine ja klaasimine
- 202Lariaare OÜ−10 966 €Värvimine ja klaasimine
- −11 456 €Värvimine ja klaasimine
- 204Pinzel OÜ−11 753 €Värvimine ja klaasimine
- −11 938 €Värvimine ja klaasimine
- 206OÜ Angemel−13 689 €Värvimine ja klaasimine
- −15 322 €Värvimine ja klaasimine
- −18 184 €Värvimine ja klaasimine
- −18 398 €Värvimine ja klaasimine
- 210Upmillar OÜ−22 001 €Värvimine ja klaasimine
- 211ANPAL OÜ−28 763 €Värvimine ja klaasimine
- 212Colotrin OÜ−31 620 €Värvimine ja klaasimine
- −32 309 €Värvimine ja klaasimine
- −32 602 €Värvimine ja klaasimine
- −33 171 €Värvimine ja klaasimine
- 216PUKO OÜ−33 989 €Värvimine ja klaasimine
- −39 865 €Värvimine ja klaasimine
- −52 242 €Värvimine ja klaasimine
- −68 695 €Värvimine ja klaasimine
- −70 619 €Värvimine ja klaasimine
- −91 655 €Värvimine ja klaasimine
- 222Crolmato OÜ−124 632 €Värvimine ja klaasimine
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 201 | Avamark OÜ Värvimine ja klaasimine | −10 029 € |
| 202 | Lariaare OÜ Värvimine ja klaasimine | −10 966 € |
| 203 | Vertical Plus OÜ Värvimine ja klaasimine | −11 456 € |
| 204 | Pinzel OÜ Värvimine ja klaasimine | −11 753 € |
| 205 | OÜ DEKOOR GRUPP Värvimine ja klaasimine | −11 938 € |
| 206 | OÜ Angemel Värvimine ja klaasimine | −13 689 € |
| 207 | OÜ Arkadel Klaas Värvimine ja klaasimine | −15 322 € |
| 208 | S.A.K.S. Ehitus OÜ Värvimine ja klaasimine | −18 184 € |
| 209 | OÜ Klaasiekspress Värvimine ja klaasimine | −18 398 € |
| 210 | Upmillar OÜ Värvimine ja klaasimine | −22 001 € |
| 211 | ANPAL OÜ Värvimine ja klaasimine | −28 763 € |
| 212 | Colotrin OÜ Värvimine ja klaasimine | −31 620 € |
| 213 | Ateljee Houses OÜ Värvimine ja klaasimine | −32 309 € |
| 214 | Osaühing Helliston Värvimine ja klaasimine | −32 602 € |
| 215 | BeautifulColors OÜ Värvimine ja klaasimine | −33 171 € |
| 216 | PUKO OÜ Värvimine ja klaasimine | −33 989 € |
| 217 | osaühing KRIHAN VIIMISTLUS Värvimine ja klaasimine | −39 865 € |
| 218 | Armida ILC OÜ Värvimine ja klaasimine | −52 242 € |
| 219 | Albon Group OÜ Värvimine ja klaasimine | −68 695 € |
| 220 | AlpinBau Group OÜ Värvimine ja klaasimine | −70 619 € |
| 221 | Comfort Glas OÜ Värvimine ja klaasimine | −91 655 € |
| 222 | Crolmato OÜ Värvimine ja klaasimine | −124 632 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.