Kasumi TOP 2021 · Mootorsõidukite remont ja hooldus
1401 ettevõtet 2021. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- 2101Flameko OÜ−129 703 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2102OSAÜHING FORSS−380 251 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2103UpSteam Eesti OÜ−502 079 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −1 412 818 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 2101 | Flameko OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −129 703 € |
| 2102 | OSAÜHING FORSS Mootorsõidukite remont ja hooldus | −380 251 € |
| 2103 | UpSteam Eesti OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −502 079 € |
| 2104 | AKTSIASELTS TAISTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | −1 412 818 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 15.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.