Kasumi TOP 2021 · Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
72 ettevõtet 2021. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −8 883 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −9 299 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −12 918 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −13 465 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- 205Carfreaks OÜ−13 638 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- 206Garganega OÜ−15 087 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −17 278 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −19 084 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −28 483 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −33 700 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- −36 900 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 201 | TBG Invest OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −8 883 € |
| 202 | osaühing Akko Wood Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −9 299 € |
| 203 | Arlen invest OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −12 918 € |
| 204 | Jusca Hicora OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −13 465 € |
| 205 | Carfreaks OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −13 638 € |
| 206 | Garganega OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −15 087 € |
| 207 | Autodepoleerimine OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −17 278 € |
| 208 | Avto Lines OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −19 084 € |
| 209 | Hunting Experience OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −28 483 € |
| 210 | Osaühing CANTHARIS Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −33 700 € |
| 211 | Andrema Invest OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | −36 900 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.