Ettevõtted tegevusala järgi · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
Kasumi TOP 2021 · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
2021. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 46 147 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 27 312 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 9 880 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 5 117 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 897 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 337 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 317 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 276 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 970 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 347 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 288 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 143 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 68 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 24 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 0 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 0 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 0 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −155 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −210 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −2 184 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −6 656 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 1 | P V S GRUPP OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 46 147 € |
| 2 | Pivarootsi mahe OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 27 312 € |
| 3 | OÜ Papsaare Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 9 880 € |
| 4 | Osaühing Atla Mõis Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 5 117 € |
| 5 | Imede Aed OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 897 € |
| 6 | Termestal OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 337 € |
| 7 | NordExtra OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 317 € |
| 8 | Osaühing Saare Kinnisvara Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 276 € |
| 9 | OÜ Sepatalu Peremees Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 970 € |
| 10 | Kahala Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 347 € |
| 11 | OÜ Nature Assets Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 288 € |
| 12 | OÜ Silvanus Mahetalu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 143 € |
| 13 | Perpetual Next Forest Investments OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 68 € |
| 14 | Osaühing HAGERI METS Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 15 | Osaühing LOONE AGRO Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 16 | Osaühing Aabfoto Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 24 € |
| 17 | UÜ Sopimetsa-Kareli Maad Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2 € |
| 18 | Puidumeistrid OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 0 € |
| 19 | TIIDUMÄE PÕLD OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 0 € |
| 20 | Rämmi Talu OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 0 € |
| 21 | FEMMA INVEST OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −155 € |
| 22 | OÜ Silvanus Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −210 € |
| 23 | OÜ Saare-singa Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −2 184 € |
| 24 | OÜ Armanni talu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −6 656 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.