Kasumi TOP 2020 · Juuksuri- ja muu iluteenindus
230 ettevõtet 2020. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −3 350 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −3 537 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −3 545 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 604OÜ Giltren−3 752 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 605Maimoor OÜ−3 966 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −4 032 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 607SAHAR&V OÜ−4 544 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 608TaYu OÜ−4 699 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 609Salonin OÜ−5 807 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 610Krianna OÜ−6 515 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −7 722 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −9 107 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −9 261 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 614HuKoMi OÜ−10 846 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −16 428 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- −96 062 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 601 | Aniriant Osaühing Juuksuri- ja muu iluteenindus | −3 350 € |
| 602 | Hd Hair & Makeup OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −3 537 € |
| 603 | OÜ Bonus Consilium Juuksuri- ja muu iluteenindus | −3 545 € |
| 604 | OÜ Giltren Juuksuri- ja muu iluteenindus | −3 752 € |
| 605 | Maimoor OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −3 966 € |
| 606 | SST Holding OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −4 032 € |
| 607 | SAHAR&V OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −4 544 € |
| 608 | TaYu OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −4 699 € |
| 609 | Salonin OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −5 807 € |
| 610 | Krianna OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −6 515 € |
| 611 | Milavoleta Medimache OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −7 722 € |
| 612 | Mariliis Sarv Coaching OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −9 107 € |
| 613 | T.K.- Consulting OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −9 261 € |
| 614 | HuKoMi OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −10 846 € |
| 615 | Estonia Nehitus OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −16 428 € |
| 616 | GirlsBeautyBar OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | −96 062 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.