Kasumi TOP 2020 · Raudteede ja metroo ehitus
2020. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 1 050 219 €Raudteede ja metroo ehitus
- 963 365 €Raudteede ja metroo ehitus
- 372 769 €Raudteede ja metroo ehitus
- 162 991 €Raudteede ja metroo ehitus
- 138 079 €Raudteede ja metroo ehitus
- 127 864 €Raudteede ja metroo ehitus
- 127 608 €Raudteede ja metroo ehitus
- 99 583 €Raudteede ja metroo ehitus
- 46 091 €Raudteede ja metroo ehitus
- 16 649 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 16 373 €Raudteede ja metroo ehitus
- 11 479 €Raudteede ja metroo ehitus
- 13OÜ LUKA0 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 0 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- −652 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- −2 734 €Raudteede ja metroo ehitus
- −7 848 €Raudteede ja metroo ehitus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing GoTrack Raudteede ja metroo ehitus | 1 050 219 € |
| 2 | GRK Eesti AS Raudteede ja metroo ehitus | 963 365 € |
| 3 | Verston Eesti OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 372 769 € |
| 4 | Skinest Technology OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 162 991 € |
| 5 | osaühing Ferrander Raudteede ja metroo ehitus | 138 079 € |
| 6 | OÜ Polarwerk Raudteede ja metroo ehitus | 127 864 € |
| 7 | Osaühing JJ-Projekt Raudteede ja metroo ehitus | 127 608 € |
| 8 | EPK TEK OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 99 583 € |
| 9 | Osaühing RENOME Raudteede ja metroo ehitus | 46 091 € |
| 10 | Rockmasters OÜ Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 16 649 € |
| 11 | URPS Projekt OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 16 373 € |
| 12 | Janbel OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 11 479 € |
| 13 | OÜ LUKA Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 0 € |
| 14 | OSAÜHING BRIGANTINA-KOF Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 0 € |
| 15 | RAUDTEE REMONDI TEENINDUSE OÜ Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | −652 € |
| 16 | osaühing Aleksander-Ehitus Raudteede ja metroo ehitus | −2 734 € |
| 17 | Osaühing Releesta Raudteede ja metroo ehitus | −7 848 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.