Kasumi TOP 2020 · Muu mujal liigitamata tootmine
122 ettevõtet 2020. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −28 614 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −28 775 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 203Laimincom OÜ−33 866 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 204Ingli Pai OÜ−67 776 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −68 649 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −97 377 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −185 759 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −205 469 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −221 454 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 210Defendec OÜ−281 619 €Muu mujal liigitamata tootmine
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 201 | Aakos A.K. OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −28 614 € |
| 202 | Osaühing Saare Rätsep Muu mujal liigitamata tootmine | −28 775 € |
| 203 | Laimincom OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −33 866 € |
| 204 | Ingli Pai OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −67 776 € |
| 205 | AS Bercman Technologies Muu mujal liigitamata tootmine | −68 649 € |
| 206 | VESTIGE VERDANT OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −97 377 € |
| 207 | Lainisalo Powder Painting OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −185 759 € |
| 208 | Fran Studio Osaühing Muu mujal liigitamata tootmine | −205 469 € |
| 209 | Osaühing CMB INVEST Muu mujal liigitamata tootmine | −221 454 € |
| 210 | Defendec OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −281 619 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.